Jakými vozíky vybavit svůj sklad, aby byl maximálně efektivní?

Sklad je srdcem každé výrobní společnosti. Právě tento prostor se stará o kompletní logistiku materiálu, výrobků i zboží. Každý detail přitom z dlouhodobého hlediska dokáže naprosté divy. Jaké druhy vozíků urychlí a usnadní manipulaci s břemeny?

Moderní manipulační technika vede

Chcete-li maximálně využít potenciálu svého skladu, rozhodně se zaměřte na moderní manipulační vozíky. Ty s sebou totiž přináší řadu důležitých benefitů. Hlavním lákadlem je menší spotřeba paliva/energie, a to při vyšším výkonu než v případě starých vozíků. Za zmínku stojí i pokročilé bezpečnostní systémy, které vypočítávají ideální výšku zdvihu, úhel zatáčení a upozorní na přetížení stroje.

Alfou i omegou všeho jsou vysokozdvižné vozíky. Mezi přední výrobce v naší zemi patří například známá společnost EUROlift CZ, jež se manipulační technice věnuje od roku 1991. Tito odborníci poskytují prodej, pronájem i dlouhodobý servis a opravy skladových vozíků. Pokud chcete ušetřit, spolehněte se na bazarový prodej použitých zařízení. Problémem není ani operativní a finanční leasing.

V jejich nabídce najdete jak vysokozdvižné, tak i nízkozdvižné vozíky a paletové vozíky. Stejně tak si budete moci nechat zajistit technické prohlídky, revize LPG i další důležité povinnosti.

Vyberte si ideální flotilu pro svůj sklad

Mrkněte se na webové stránky EUROlift CZ pod výše vloženými odkazy. Ihned se před vámi objeví výběr plynově i elektricky poháněné techniky. Po rozkliknutí jednotlivých produktů si můžete přečíst kompletní specifikace (nosnost, výška zdvihu, použité technologie, bezpečnostní opatření…). Kdybyste si však s něčím nevěděli rady, prostě zavolejte na uvedené telefonní číslo a nechte si poradit. Dočkáte se individuálního přístupu a podpory od A až po Z.