Kam vyrazit za odpočinkem?

Gino Paradiso Bešeňová

Cítíte se vyčerpaní a bez energie? Říká vám tělo, že je třeba zpomalit? Tak ho poslechněte, neposlouchat své tělo je ta největší hloupost, kterou člověk může udělat. V současné době mnozí lidé pod tlakem rychle ubíhajícího světa opomíjí signály, jež tělo vysílá, poté se však nemohou divit, když jim jejich tělo vypoví službu. Když se tedy cítíte unavení a vyčerpaní, raději zpomalte a naberte sílu. Pokud vás doma neustále něco vyrušuje, zamiřte za odpočinkem třeba na Slovensko.

Samozřejmě se nabízí mnoho míst, kam se za odpočinkem vydat. Nemusíte však kvůli chvilce klidu jezdit do teplých krajin, stačí se vydat na sousední Slovensko, kde jsou ideálním místem pro odpočinek termální koupaliště.

K nejoblíbenějším termálním koupalištím patří Aquapark Bešeňová, kde na vlastní kůži poznáte blahodárné účinky zdejších termálních pramenů, které mají pozitivní účinky hlavně na pohybové ústrojí nebo na ženské či urologické problémy.

Poznejte sílu termálních pramenů v Bešeňové

Termální prameny v Bešeňová jsou opravdu vyhlášené, jejich účinky znali už staří Keltové, kteří pramenů využívali opravdu hojně. Gino Paradise Bešeňová navíc nabízí dostatek zábavy a aktivit jak pro vyčerpané jedince chtějící nabrat sílu, tak pro rodiny s dětmi či zamilované páry, které se chtějí vydat na svou první společnou dovolenou.

Užijte si dovolenou po svém

Gino Paradiso Bešeňová je vodní areál plný bazénů, a to jak vnitřních, tak venkovních. Kromě toho zde najdete i adrenalinovou zónu, kde se vyřádí všichni milovníci napětí. Ti, co touží po odpočinku, využijí hlavně zdejší wellness, odkud se nabízí uklidňující a velmi krásný výhled na kolem se rozprostírající Tatry.

Co se týče ubytování v Bešeňové či v okolí této obce, pomoct může cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava. Doporučujeme zejména Hotel Galerie Thermal, který se nachází přímo v areálu.