Komfort pro váš domov

předokenní rolety

Více než 10 000 spokojených zákazníků a 22 let zkušeností – to jsou čísla, která hovoří jasně. Za dobu svého působení si firma zaměřená na rolety, pergoly a vrata vybudovala vynikající místo a pověst. Špičkové materiály, výborné služby a bezplatné poradenství bez závazků jsou dalšími benefity k individuálním a netypickým řešením na míru každého klienta.

Chytré doplňky oken

Žaluzie nebo rolety jsou  ideálním řešením pro získání soukromí i přítmí. Ostré sluníčko se skrze žaluzie či rolety nedostane. Venkovní žaluzie poslouží také jako určitá ochrana před zloději. Venkovní rolety se dají pohodlně ovládat manuálně či elektronicky, najdou se i varianty ovládání přes váš chytrý telefon. Rozhodnete-li se pro venkovní stínící techniku, je dobré s ní počítat již při projektu rodinného domu či komerčního objektu. Nemusíte mít ale obavy, výrobci myslí na vše a do nabídky zakomponovali předokenní rolety s pohledovým kastlíkem. Omezovat se nemusíte barvou ani tvarem kastlíku. Jestliže chcete mít klid o zvědavých sousedů a stejně tak dotěrného hmyzu, pak volte provedení kombinující rolety a ochranné sítě. Výhodou je možnost separátního ovládání, což oceníte po celý rok.

Praktické řešení rolet lze využít třeba na pergoly či terasy. Snadno tak budete chráněni před sluncem i deštěm a v případě potřeby snadno pergolu uzavřete celou. Rolety jsou silné a odolné vůči povětrnostním vlivům. Zaujme vás též výběr barev, ten se nejlépe ladí s barvami oken a dveří, eventuálně prvky a detaily na vašem domě. Rolety či žaluzie jsou hojně využívány na moderních komerčních stavbách i bytových jednotkách. Také zastínění pergoly smíte ovládat pomocí ovladače i na dálku.

Nová vrata zhodnotí nemovitost

Pro průmyslové objekty, sklady a technické budovy se nabízí snadné řešení díky široké nabídce vrat. Volit můžete z sekčních modelů vrat, závěsných vrat s otevíráním do boku i rychloběžných vrat. Všechny nabízené varianty jsou navrženy pro časté používání a multifunkční využití. Průmyslová vrata vám odborníci navrhnou podle vašich představ, zajistí kompletní montáž i případný servis.