Látkové náramky jsou nezbytnou součástí každé festivalové akce

Firmy zabývající se organizováním festivalů, ať hudebních, divadelních či filmových, mají na svých bedrech spoustu práce. S těmito akcemi je spojena obvykle vysoká návštěvnost, takže je třeba vše dobře naplánovat. Jednou z neméně podstatných věcí, které se na festivalech používají, jsou látkové náramky. Jaký je jejich smysl a kde je pořídit?

Jak evidovat platící návštěvníky

Jste-li organizátorem festivalové akce, tak se nejspíš budete také zajímat o to, jak zvládnout monitoring platících návštěvníků. Určitě nechcete, aby se vám na akci dostali nezvaní hosté. Jednak by to nemuselo být bezpečné, jednak byste se ochudili o zisk z prodeje lístků. V tomto případě se používají tzv. látkové náramky, jež organizátorům pomáhají s registrací hostů. Každý návštěvník dostane po příchodu na festival na zápěstí náramek s číslem, případně čárovým kódem.

Z čeho se látkové náramky vyrábějí

Poměrně často se pořádají vícedenní akce. Látkový náramek má v takovém případě návštěvník na sobě třeba přes víkend. Musí být proto vyrobený z měkkého a odolného materiálu, aby něco vydržel, ale zároveň na zápěstí nepřekážel a nebyl nepříjemný. Jako ideální materiál se jeví satén. Jako uzávěr se používá plastový kroužek. Ten lze odstranit po instalaci pouze nůžkami. Klidně ho lze mít na zápěstí až jeden týden, aniž by nějak překážel.

Nechte si vyrobit látkové náramky na míru

Každý festival je jedinečnou akcí, která si zaslouží jedinečný látkový náramek s originálním designem. Můžete si nechat vyrobit v mnohatisícových kusech číslované náramky s unikátním nápisem nebo logem akce. Lze je potisknout libovolným textem a vzorem. A protože se festivalové nebo sportovní akce konají nejen pro dospělé, ale také pro mladší generaci, tak si můžete nechat vyrobit Náramky Tyvek, jež jsou zmenšenou variantou náramků pro dospělé.