Lustr jako exteriérový doplněk – víme, jak vybrat ten správný

Věděli jste, že lustry jsou mnohdy velmi důležitou a výraznou součástí interiéru? Pokud nebudou dostatečně odpovídat konkrétnímu stylu, ztratíte výhodu v podobě doplnění designu jedinečným prvkem. Podívejte se, podle čeho vybírat správný lustr a jak zvolit nejlepší kousek, který nikdo jiný nemá.

Proč je pořádné svítidlo důležité

Výběr svítidel do interiéru i exteriéru je klíčový nejenom pro vytvoření designově zajímavého prvku, ale především má své praktické opodstatnění. Jedná se totiž o zdroj osvětlení, díky kterému si můžete užívat příjemnou večeři, číst si, nebo zkrátka vytvořit optimální prostředí ve svém domově. Právě praktickou stránku je přitom důležité zohlednit při výběru ideálního svítidla do interiéru i exteriéru.

Vybírejte podle velikosti místnosti

Lustr může být osazen jednou žárovkou, nebo může být zpracován tak, aby se dovnitř dalo umístit hned několik kousků. Tím je možné dosáhnout nejenom silnějšího osvětlení, ale také lepší práce se stíny. Obecně je možné výběr zjednodušit i podle toho, do jak velké místnosti lustr vlastně hledáte. Pokud má fungovat v malém prostoru, vystačíte si se základní malou variantou, kam přijde jedna žárovka. Naopak do větších místností musíte vybrat zdroj světla s větší sílou, což většinou splní větší počet LED žárovek.

Výroba lustrů na zakázku

Pokud máte jasnou představu o tom, jak by měl váš lustr vypadat, jen těžko najdete takový, který vše splňuje naplno. Výroba exteriérových doplňků společně s volbou ideální osvětlení představuje způsob, jak si zařídit bydlení přesně podle svých představ. Podívejte se na nabídku společnosti Bohemia-Design.com a rozhodněte se, co konkrétně nejlépe poslouží právě vám. Nezapomeňte zohlednit i vzájemnou kombinaci více prvků, které by se měly ideálně doplňovat.

Foto: e-shop.bohemia-design.com