Luxusní hotel Ostrava

hotel Ostrava

Leskne se vám na ruce zásnubní prsten a před vámi je plánování jedné z nejhezčích životních událostí – svatby? Svatební přípravy určitě nebudete chtít ponechat náhodě, vše raději pečlivě několikrát promyslíte, abyste svůj svatební den prožili co nejlépe. Jako ostravští patrioti si samozřejmě nenecháte ujít nabídku místních hotelů na uspořádání svatební hostiny. Který ale vybrat?

Hotel Jan Maria ve Slezské Ostravě

Už na první pohled zaujme luxusní hotel Jan Maria svojí zajímavou architekturou, jejíž dominantou jsou cihly v kombinaci se sklem. Hotel se nachází v objektu bývalé stejnojmenné šachty ve Slezské Ostravě. Jeho strategická poloha v blízkosti centra ho předurčuje stát se oblíbenou destinací pro návštěvníky krajského města. V jeho blízkosti najdete nákupní středisko Nová Karolína, Slezkoostravský hrad, ZOO Ostrava, výstaviště Černá louka a vyhlášenou Stodolní ulici.

Hotelová restaurace až pro 50 hostů

Součástí hotelu Jan Maria jsou restaurace, čtyřdráhový bowling a vinný sklípek. Hosté mohou využít fitness centrum, saunu i whirpool. Tato nabídka je dostatečná i pro to, abyste mohli v prostředí hotelu uspořádat svůj velký den. Hotelový salónek pohodlně pojme na 50 hostů, stejně tak restaurace a venkovní posezení. Navíc hotel Ostrava nabízí novomanželům zdarma ubytování v luxusním apartmánu s rohovou vanou, v němž mohou prožít svoji nezapomenutelnou svatební noc.

Slavte na úrovni v hotelu Jan Maria

Hotel Jan Maria vám zařídí svatební menu dle vašeho přání, přípitek, venkovní zahrádku s možností grilování, ozvučení a reprodukovanou hudbu i služby wellness. Restaurace Ostrava vám připraví menu v podobě předkrmu, polévky a hlavního chodu, samozřejmostí je také svatební přípitek. Svatební balíček obsahuje téměř vše pro vaši svatbu a je sestaven tak, aby splňoval kritéria pro svatební hostinu na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu.