Máte rádi dobré víno? A už jste ochutnali to italské?

Víno k pohodovému životu prostě patří. V parných ledních dnech vychlazené bílé, při oslavách to bublinkové, na podzim a v zimě zase pěkně zahřeje to červené. A proč zrovna italské víno? Jednoduše proto, že je vynikající!

Italové jsou známými požitkáři. S oblibou si pochutnávají na skvělém jídle, kávě a samozřejmě i vínu. O italských vínech se říká, že jsou plné vášně a tradice. Naprosto bezkonkurenční jsou vína ze Sardinie. Rostou tu totiž odrůdy vinné révy, kterým se jinde na světě nedaří. Nejenom z tohoto důvodu jsou tato vína naprosto originální a jedinečná.

Láska k italskému vínu

Na prodej italských vín včetně těch ze Sardinie se specializuje e-shop Vinodoc.cz, který dle slov jeho provozovatelů vznikl z lásky k Itálii a italskému vínu jako takovému. Zkrátka ho založil skutečný milovník italských vín. Tak dlouho je ochutnával a na těch nejlepších si pochutnával, až se jeho vášeň stala jeho povoláním. A udělal dobrou věc. Svou lásku k vínu se už před deseti lety rozhodl sdílet s ostatními milovníky dobrého vína, mezi které možná patříte i vy.

Největší online specialista na italská vína

Tak dlouho pro vás skuteční znalci vína, kteří pro e-shop pracují, vybírají ta nejlahodnější a zajišťují jejich rychlé dodání do vašich skleniček. Sortiment pečlivě vybírají a aktualizují z tisíců vzorků, které každoročně ochutnají na vinařských veletrzích, výstavách i během návštěv samotných vinařství. V současnosti e-shop zastupuje šest desítek vinařství z Itálie a je tak největším online specialistou na italská vína v České republice.

To nejlepší z italských vín

V nabídce tak jsou jen a pouze vína těch nejvyšších kvalit, a i přesto za férové ceny. Vína pro každodenní příležitost i raritní kousky do archivu. Od roku 2016 jsou součástí sortimentu i extra panenské olivové oleje špičkové kvality a také balzámové octy.

Najděte si chvilku, projděte si nabídku a zkusmo si jednu lahvinku objednejte. Jsme si jisti, že nezůstane jen u té jedné. Na zdraví!