HHC květy nakoupíte zcela legálně. Dokonce i přes internet

Konopí se po mnoho století pěstovalo ve většině světa, ve dvacátém století upadlo ale kvůli obsahu THC ve většině států v nemilost. V posledních letech se ale rostlina cannabis sativa opět zcela zaslouženě dostává do popředí zájmu. Z jejích vláken lze vyrábět pevná a odolná lana i tkaniny. Konopné masti prospívají bolavým kloubům i pokožce, skvělé vlastnosti mají i nejrůznější další kosmetické přípravky od krémů a šamponů až po zubní pasty. Ve zdravé výživě se prosazují konopné mouky, semínka a oleje a v některých zemích mohou někteří pacienti využívat konopí v rámci léčby. A žhavou novinkou jsou HHC květy.

HHC květy jsou moderní formou marihuany

V regálech obchodů i v e-shopech je dnes k dostání široké spektrum konopných výrobků. Žádný z nich ale nesmí obsahovat tetrahydrokanabinol, který je nejen v České republice zakázaný. Účinnou látkou v léčivých přípravcích a potravinových doplňcích je CBD, které není psychoaktivní, ale zdravotní přínosy jeho užívání jsou podobné jako u THC. Květy, které obsahují CBD, vypadají k nerozeznání od šlechtěných odrůd s vysokým obsahem tetrahydrokanabinolu, mají stejně intenzivní vůni a podobný obsah pryskyřice, jejich kouření ale nepřináší euforické stavy. Ti, kteří rádi kouří marihuanu kvůli uvolnění a relaxaci, doposud neměli možnost ji legálně koupit. Situaci ale zcela změnily květy HHC.

Jak se HHC květy odlišují od běžného konopí?

HHC je zkratka pro hexahydrokanabidol, který je hydrogenovaným derivátem THC. Jeho účinky jsou také velice podobné – napomáhá k uvolnění, navozuje euforii a dokáže pozvednout náladu. Jelikož se HHC vyrábí derivací, není obsaženo přímo v rostlině. Na CBD květy se tato látka aplikuje postřikem. Velkou výhodou je, že se HHC květy nabízejí v mnoha různých variantách a příchutích – vybrat si můžete například HHC květy smaragd, gelato nebo purple diesel.