Máte rádi skupinové lekce? Vyzkoušejte ty nejpopulárnější!

fitness ostrava

Ne nadarmo se říká, že pravidelný pohyb udrží tělesnou schránku ve správných křivkách a vaší hlavě dá odpočinout od denních starostí v práci i doma. Mnoha z nás se ale nedaří vměstnat čas na sportování do denní rutiny. Někdo se jednoduše nedonutí cvičit doma, jinému zase vyhovují svižné procházky se čtyřnohým miláčkem, pro někoho nadšenějšího, kdo již pravidelnému pohybu propadl, vyhovuje ranní běh před cestou do práce. Stále ale existuje významné procento lidí, které potřebuje jednoduše najít vhodné místo, kde za dveřmi zapomene na povinnosti z práce či kolotoč domácích prací a úkolů s dětmi a může se věnovat jednoduše sám sobě. A přesně takové místo najdete v Ostravě.

Ostravské fitko pro náročné

Fitness Ostrava vyniká svou polohou dostupnou ze všech částí rozlehlého města. Na první pohled vám učaruje pohodová atmosféra, která panuje ve fitness centrum Ostrava již u samotného vstupu. Usměvavý personál je připraven poradit zkušeným fitness nadšencům i věnovat se úplným nováčkům. Nemusíte mít vůbec strach, že byste tady potkali samé vytrénované sportovce a ženy s dokonalými křivkami. Maká tady skutečně každý, bez ohledu na věk, pohlaví či konfekční velikost.

Kromě moderních strojů, širokého výběru železa pro posilování nebo funkční a kardio zónu na vás čekají klimatizované kurty pro badminton či jiné hry. Samozřejmě nechybí sály, kde se odehrávají žádané skupinové lekce a to pro všechny – ranní ptáčata před prací i večerní sovy, jimž naopak vyhovuje tělo protáhnout po celém dni v kanceláři.

60 lekcí ve dvou sálech

Ve dvou plně funkčních a moderních sálech s klimatizací najdete obrovský výběr skupinových lekcí se stejně zapálenými fanoušky pohybu. Na oblibě neztrácí například kruhový trénink s různými pomůckami a střídáním po stanovištích, speciálních lekcích zaměřených na posílení středu těla a formování pořádného pekáče buchet nebo klidnějších forem cvičení v podobě jógy a pilates. Kdo chce ze svého těla vydat přebytečný stres dynamickou formou, může vyzkoušet fitbox, popřípadě silový trénink vzpírání. Fitness Ostrava Vítkovice nabízí mnohem více! Populární lekce Heat Ostrava najdete v rozvrhu minimálně dvakrát denně a to pod vedením špičkových trenérů. Ti vás zdravým pohybem chůze vyburcují ke spalování tuků, formování postavy a získání dobré nálady.