Měsíční půjčka je připravena, aby pomohla s různými výdaji

Máte před sebou položku v rodinném rozpočtu, kterou nešlo předvídat? Pomocná ruka je naštěstí velmi blízko. Jde o rychlou cestu, k níž se nemusíte oblékat do zimního oblečení. Zůstanete totiž v teple domova, stačí vám k ní vlastně jen internetové připojení. Jakou částku si vyberete? A které lhůtě splatnosti vlastně dáváte přednost? To jsou dvě otázky, které musíte vyřešit. Naštěstí si jejich tempo určujete sami a ozvat se můžete kdykoliv, včetně víkendů. Jde o půjčku, která nevyžaduje ručitele, registrační poplatek a dlouhou smlouvu. Je transparentní a flexibilní, dobře ví, že důvody, kvůli nimž si lidé půjčují peníze, jsou velmi různorodé.

Vyberte si částku podle představ

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouhé období to může být? Měsíční půjčka má připraveno mnoho různých variant. Každý zájemce si vybírá sám za sebe, omezením jsou jen dva konkrétní mantinely, tedy nejnižší a nejvyšší možná finanční částka. Co přesně klienty přivedlo k tomuto scénáři? Důvody si nechte pro sebe, nejsou důležité pro poskytovatele, ale především pro vás samotné. Řeč čísel napoví ze všeho nejvíce.

  • 1 tisíc korun je minimum, o kterém můžete uvažovat. Na jaký výdaj bude tato suma vhodná?
  • 30 tisíc korun je maximum. Účel o ničem nerozhoduje, lze si tedy půjčit úplně na cokoliv.
  • Splatnost má zde různé formy. Vyberte si proto mezi 10, 15, 20, 25 a 30 kalendářními dny.

Neúčelový charakter je velkou výhodou

Víkendová půjčka má jen minimum požadavků a vždy se přizpůsobí situaci, kterou nastaví sám žadatel. Je neúčelová, to znamená, že své důvody nemusíte vysvětlovat a dokladovat účtenkami nebo fakturami. To dává klientům naprostou svobodu v jejich rozhodování. Výhodou je, že schválení může proběhnout nejen od pondělí do pátku, ale také během sobot a nedělí. Tento proces se nikdy nezastaví.