Vánoční témata v angličtině

Vánoční období přináší nejen radost a pohodu, ale také jedinečné příležitosti pro výuku angličtiny jedinečnou, zábavnou a kreativní formou. Kurzy angličtiny během vánočního období slouží nejen jako prostředky ke zdokonalování jazykových dovedností, ale mohou být také inspirací k vánoční atmosféře a tradicím.

Jak může výuka v období Vánoc vypadat

Během našich kurzů angličtiny mají studenti možnost ponořit se do vánočních témat, což může zahrnovat například výuku slovní zásoby spojené s Vánocemi, poslech vánoční hudby či objevování vánočních tradic z anglicky mluvících zemí. Tyto aktivity nejenže posilují jazykové schopnosti studentů, ale také rozvíjejí jejich kulturní povědomí.

Kurzy angličtiny během Vánoc mohou zahrnovat i vánoční hry a soutěže, v rámci kterých studenti mohou procvičit své komunikační dovednosti v angličtině formou zábavy. Například hraní vánočních her, diskuse o vánočních tradicích ve světě nebo tvorba krátkých vánočních příběhů může posílit komunikační schopnosti studentů a zároveň přinést do výuky vánoční náladu.

Využití vánočních témat v rámci výuky angličtiny tak nejen poskytuje pro studenty vybočení z klasické výuky, ale také motivuje studenty a umožňuje jim spojit vzdělávání s radostí z vánočních příprav. Výuka angličtiny v tomto období může vytvářet příjemné zážitky, které zůstanou studentům v paměti dlouho po skončení vánoční sezóny i kurzu samotného.

Jak se učí angličtina u PELICANa

S námi se angličtinu budete učit hravě, smysluplně a jednoduše. Můžete si vybrat, jestli by Vám více seděl styl výuky individuálních kurzů, ve kterých jste jen Vy a lektor, a ten se tak může 100% soustředit pouze na Vás, nebo zda-li by Vám spíše vyhovoval skupinový kurz, ve kterém uvidíte, že v tom nejste sami.

Individuální kurzy probíhají zcela na základě Vaší domluvy s lektorem, který Vám bude přiřazen téměř ihned po odeslání přihlášky. Skupinové kurzy probíhají v časové dotaci 20 90minutových lekcí jednou týdně v délce jednoho semestru. Ve skupině bývá obvykle 4-8 studentů, a proto ačkoliv se nejedná o individuální kurz, nemusíte se bát přeplněných tříd.

Individuální i skupinové kurzy se konají v prezenční i online podobě. Skupinové kurzy probíhají v podvečerních hodinách, zatímco v rámci individuálních kurzů si můžete zvolit jakýkoliv čas. Proto, pokud Vám nevyhovuje čas skupinového kurzu angličtiny odpovídající Vaší úrovni – nezoufejte a přihlašte se na individuální kurz.

Těšíte se na Vánoce i na zdokonalení se v angličtině s PELICANem? To jsme rádi! Kdyby Vás k výuce zajímalo něco navíc a měli byste doplňující dotazy, zavolejte nám do kanceláře, nebo napište na email. Kontaktní údaje naleznete na webových stránkách Jazyková škola PELICAN.