Moderní kuchyň se vleze i do garsonky

kuchyně na míru

Kuchyň je pro řadu rodin centrálním místem, protože právě tady se celá rodina setkává u dobrého jídla a tráví většinu času. Zvláště pak, máte-li malý byt a počítáte každý centimetr. Bytoví designéři jsou si vědomi náročných požadavků na komfort při vaření i bydlení a neustále představují nové materiály a zpracování. To se dotýká samozřejmě také kuchyňských linek a dalšího vybavení této místnosti. Jídelna propojená s obývacím pokojem či navazující na kuchyňskou desku dnes už není ničím neobvyklým. Rozhodnete-li se investovat do nové kuchyně, vezměte to cestou kompletní rekonstrukce a těšte se z nové, moderní kuchyně, dostatku míst k sezení i nového úložného prostoru.

Rekonstrukce pěkně od podlahy

Rekonstrukce bytu může zahrnovat kromě kuchyně též další místnosti. Nejčastěji jsou kalkulovány rekonstrukce bytového jádra. Původní umakartové řešení koupelen se mění na zděné provedení, které je odolnější a umožňuje větší stavební zásahy. Rekonstrukce koupelny vám nabídne nový prostor pro ustavení koupelnového vybavení včetně pračky, další úložné místo na vaše hygienické a čisticí potřeby a stejně tak celkově nový design dlažby a obkladů. Nejen rekonstrukce koupelny či toalety vyžaduje zásah profesionálů, neboť je potřeba zajistit zednické, obkladačské, malířské i instalatérské práce.

Unikátní podoba kuchyně

Jen si spočítejte, kolik času strávíte nad vařením. Možná zjistíte, že si zasloužíte luxusní kuchyň, kde vám půjde práce od ruky. Při sestavování nové kuchyně vsaďte na kuchyně na míru, které pro vás vytvoří zkušený tým zajišťující nové kuchyně napříč Moravskoslezským krajem, zejména pak v Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku. Špičkoví designéři vám zdarma navrhnou cenovou kalkulaci a také představí 3D návrh, abyste měli perfektní představu o výsledku nové kuchyně. Na vás pak je pouze vybrat barevnou kombinaci a zpracování ostatních prvků, abyste se v nové kuchyni cítili jednoduše jako doma.