Spolehlivá nadrozměrná přeprava

Nadměrná přeprava

Často přichází situace, kdy potřebujeme využít logistických služeb. V ten moment je potřeba se obrátit na profesionály, kteří mají zmapovaný trh a nabízí velmi výhodné služby. Zkušení odborníci vám dokáží poradit, jakou přepravu využít pro dané účely, můžete využívat i odborné konzultace včetně kvalifikovaného poradenství a řešení logistických požadavků. K přepravě pak můžete využít silniční dopravu, námořní i leteckou přepravu.

Jak přepravit těžká a objemná tělesa?

Nadrozměrná přeprava je určena především pro zajištění přepravy těžkých, nadrozměrných nákladů a poskytnutí doprovodu k nadměrné přepravě. To znamená, že je přeprava nadrozměrných zásilek individuálně řešena k maximální spokojenosti zákazníka a bezpečnosti přepravy. Zcela bez obav můžete do rukou přepravní společnosti svěřit stavební či zemědělskou techniku, konstrukce, rámy, turbíny, hřídele, trafostanice a celou další řadu těžkých strojů a strojírenských výrobků. A omezovat se nemusíte pouze na Českou republiku, profesionálové vám zabezpečí přepravu v dalších evropských zemích, přičemž dobře jazykově vybavení dispečeři budou váš přepravovaný náklad doprovázet. Nadrozměrná doprava se týká všech zásilek přesahujících standardní rozměry. Díky tomu se nadrozměrná přeprava může týkat objektů dlouhých až dvacet dva metrů a sahajících až do šesti metrů šířky.  Přeprava těžkých zásilek využívá špičkového vozového parku, kde nechybí tahače předních značek.

Další benefity pro zákazníky

Pokud vás zajímá přeprava těžkých nákladů, obracejte se na zkušené lídry na trhu, za nimiž stojí řada úspěšných realizací. Přeprava nadrozměrných nákladů nemusí být ani finančně nákladná, naopak spolu s ní získáte další výhody. Třeba flexibilní vyřízení vašeho požadavku, odpovědný přístup a vynikající jazykovou vybavenost dispečera. Stejně tak je váš náklad přepravován spolehlivou technikou a navíc je pojištěn po celém území Evropy.