Moderní logistika s pomocí plastových palet a skládacích kontejnerů

Schoeller Allibert

To je téma, které osloví zejména majitele obchodních firem bez ohledu na to, v jakém odvětví podnikají. Logistické procesy nás doprovázejí v běžném životě, často se k nám dostane pouze balík či objednávka ovoce nebo plný kontejner, obyčejný smrtelník se však mnohdy nezajímá, co finálnímu stavu předchází. Jestliže i vy hledáte férového obchodního partnera, s nímž zajistíte veškeré jednotlivé logistické kroky vaší firmy, pak pro vás máme zajímavý tip. Zkuste si prohlédnout sortiment firmy Schoeller Allibert s centrální základnou v Holandsku, kde vznikají všechny nové procesní postupy a návrhy na inovace.

Filozofie značky vám učaruje

Moderní logistické procesy firmy Schoeller Allibert jdou ruku v ruce s ekologií, neboť využívá recyklovaných plastů pro výrobu plastových palet i skládacích plastových kontejnerů. Díky nejmodernějším technologickým postupům nabízí více jak tisíc položek v sortimentu, a umí tak uspokojit všechna odvětví napříč zeměmi. Celosvětový lídr sází na inovace a moderní postupy, z nichž vznikají plastové palety klasických a žádaných rozměrů. V mnoha ohledech dokáže plastová paleta zcela zastínit dřevěného konkurenta, a to zejména v oblasti životnosti, udržitelnosti a bezpečnosti. I když si za plastové provedení připlatíte, vyplatí se to.

Plastové palety

Plastové palety vynikají dlouhou životností, oproti dřevěnému řešení nepotřebují speciální nátěry pro ošetření dřeva i ochranu před škůdci. Vzhledem k hladkému provedení plastu je čištění jednoduché a celková údržba nenáročná. Dřevěné palety se oproti tomu mohou kontaminovat a hůře se čistí, respektive nelze uchovat jejich zánovní vzhled. Co se týče bezpečnosti, jsou dřevěné palety mnohdy příčinou poranění, protože ne každá paleta má správně zatlučené hřebíky nebo uhlazené hrany. U plastových palet vám třísky nehrozí, navíc jsou plastové palety vybaveny speciálními okraji pro komfortní manipulaci za každé situace. V rámci odolnosti je plast jasným favoritem.

Jak si stojí kontejnery při výrobě?

Plastové paletové kontejnery jsou žádoucí při výrobě i ve skladu. Opět lze snadno porovnat, jak si stojí kvalitou, provedením, životností a dalšími benefity plastový paletový kontejner oproti tradiční dřevěné verzi. Ta je velmi těžko přenosná, což se u skládacího kontejneru v prázdném stavu stát doopravdy nemůže. V sortimentu významné firmy nejen na poli českého trhu naleznete i další zajímavé a pro váš byznys klíčové produkty. Součástí nabídky jsou například velkoobjemové kontejnery, přepravky s otevřenými rukojeťmi, kam patří mimo jiné přepravní vozíky, nápojové přepravky a kbelíky. Chcete se neustále zlepšovat? Pak se pusťte do spolupráce s firmou, za níž stojí léta praxe, zkušeností, silné obchodní výsledky i celosvětová působnost. Budete překvapeni, jak moderním vybavením můžete zpružnit své logistické a výrobní mechanismy a zajistit též výrazně lepší skladovací procesy.