Módní trendy pro muže – Co se nyní nosí? Prim hraje Tom Tailor denim

Tom Tailor denim pánské

Už dávno neplatí, že je mužům jedno, co si na sebe obléknou. I pánové si moc dobře uvědomují, že šaty dělají člověk a že právě oblečení je to, co tvoří první dojem. Vyplatí se sázet na aktuální módní trendy, které v sobě zahrnují i Tom Tailor denim. pánské oblečení. Právě zmiňovaná značka je u mužů vysoce oblíbená a jednotlivé modely rádi přidávají do svého outiftu. 

Nakupujte online

Značka Tom Tailor je k dostání nejen v mnoha kamenných prodejnách, ale především na internetu. Nákup online je v porovnání s první možností daleko rychlejší a praktičtější, nestrávíte u něj tolik času. Díky tlačítku „filtr“ si lze zobrazit pouze takové produkty, které plně odpovídají vašim požadavkům. Můžete si vybrat požadovanou velikost, možnost doručení, zaškrtnout lze i položku „cena“ nebo „barva“, aby se vám vytvořila nabídka přesně vám na míru. 

Pokud si v e-shopu, v němž jste se přihlásili k odběru novinek a povolili soubory cookie, nechcete koupit nic nemoderního, zaměřte se na několik modelů, které jsou aktuálně v módě. 

Crossbody kabelky přes rameno nejsou jenom ženskou záležitostí

Nejen ženy mohou nosit kabelky. I pánové mohou své cennosti nosit v malé tašce přes rameno, které se jinak říká crossbody. Tato taška by se neměla houpat na bocích, ale měla by se nosit v kratší verzi. To nikdy neubere na mužnosti. 

Bermudy jsou zpět!

I do světa pánské módy se vrací devadesátá léta. Kromě toho, že se opět začínají vyskytovat vesty nebo kalhoty s velkými kapsami, do středu pozornosti se dostaly i pánské bermudy, které v sobě ukrývá i kategorieTom Tailor denim pánské”. Mluvíme o širokých kalhotách, jež jsou délkově zpravidla pod kolena. Nosit by je neměli muži, kteří jsou menší postavy a silnější figury. Těm by měly spíše učarovat klasické džíny než aktuální módní výstřelek.

Na obojí můžete narazit zde: https://answear.cz/m/tom-tailor-denim. Stačí použít již zmíněné filtry

Až příliš velká saka

Z obrovské nabídky produktů by muži měli sáhnout i po saku. Jenže ne ledajakém saku! Když sako, tak jedině v nadměrné velikosti. Takzvané oversize modely sice přímo nesedí postavě, na druhou stranu přesně tohoto jste chtěli docílit. Inspirací vám může být mladá verze Chandlera v nestárnoucím seriálu Přátelé, kde je velmi často nosil v kombinaci s tričkem. A přesně podle této kombinace se oblékejte i vy.

Krátký rukáv a s potiskem

Přijdou vám aktuální módní trendy jako velký návrat do minulosti? Jak již bylo zmíněno, i pánská móda se vrátila do devadesátých let. Proto by vás neměl překvapit další kousek, kterým je košile – ovšem košile s krátkými rukávy a s potiskem! Je určená především na volnočasové nošení, i proto se pod košili bere tričko jedné barvy. 

Trendy se mění, značka Tom Tailor zůstává

Je třeba konstatovat, že pánské trendy se stejně jako ty dámské neustále mění, a to doslova jako na běžícím pásu. Co však zůstává, jsou světové značky na trhu. Jednou z nich je i Tom Tailor, která ve své nabídce má nejen aktuální hity, ale také nestárnoucí kousky, se kterými nikdy nešlápnete vedle.

Nezapomínejte, oblečení značky nakupujte online, kdy je vždy více produktů skladem. Navíc při odběru novinek vám neuniknout žádné slevy či zajímavé akce.