Nadměrná přeprava vyžaduje zkušené odborníky

Život moderní společnosti je ve znamení přepravy zboží i lidí po celém světě. K volnočasovým aktivitám patří cestování, na vzestupu jsou internetové obchody, které jsou na přepravě balíků závislé. Logistiku svého zboží ale musejí řešit i běžné firmy. 

Když potřebujete převézt něco hodně velkého

Někdy potřebují zejména průmyslové podniky přepravit nadměrný náklad, což vyžaduje velké zkušenosti přepravní společnosti. Není to jen tak naložit velkou zásilku na nákladní automobil s návěsem a dopravit ji z místa A do místa B, aniž by došlo k potížím v dopravě. Přeprava těžkých zásilek vyžaduje zkušenosti a odbornost těch, kteří se jí věnují.

Jaké zásilky patří do nadměrné přepravy

Nadměrná přeprava znamená dopravu předmětů, jejichž rozměry jsou větší než ty běžné. Například společnost Easy Logistic dokáže přepravit zboží s maximální délkou až 22 metrů. Výška a šířka je pak obvykle omezena parametry naplánované cesty. Je tomu prostě tak, že silnici ani dálnici, mosty a podjezdy nelze nafouknout. Společnost umí přepravit zásilky do celkové výšky 6 metrů a do celkové šířky 4,5 metru.

Co je součástí nadměrné přepravy

Nadrozměrná doprava vyžaduje zodpovědný přístup a zkušené pracovníky, kteří jsou jazykově vybavení, pokud se přeprava realizuje v zahraničí. Vždy je třeba umět operativně řešit vzniklé potíže. Součástí nadměrné přepravy je také pojištění až do 10 milionů korun po celém území Evropy. Společnost Easy Logistic pracuje flexibilně a poptávky svých zákazníků vyřizuje do 48 hodin od podání. K dispozici má svůj vlastní vozový park – tahače značky Volvo, portálové návěsy značek Faymonville, Broshius a Schwarzmüller.

Přeprava stavebních a zemědělských strojů

Velmi často se přepravují nadrozměrné stroje z oblasti zemědělství a stavebnictví. Přeprava zemědělské techniky je v realizaci společnosti Easy Logistic možná po celém území EU. Firma disponuje potřebnými povoleními pro transport, jež mají celoroční platnost. Je schopná vyřídit pojištění a nakládku a vykládku techniky do hmotnosti 53 tun. Přeprava stavebních strojů je také realizována na základě individuálně řešených požadavků zákazníků.