Naučte se lyžovat v Krkonoších

Lyžařská škola

Mnoho lidí již našlo velkou zálibu v zimních sportech. Jakmile začne sezóna, ihned se alespoň na víkendy hrnou do hor, kde panují dobré sněhové podmínky. Pusťte se i vy do zábavy na lyžích, sáňkách, snowboardech! A pokud jste si dosud netroufli, přijde vám vhod lyžařská škola.

Nevydávejte se zbytečně z peněz

Mnoho jedinců si hory raději odpustí, protože předem tuší, že nepůjde o levnou záležitost. Ne, lyže a jiné vybavení si opravdu nemusíte hned kupovat. Hlavně začátečníci vůbec netuší, jestli je vůbec bude podobné dovádění bavit déle než jeden víkend. Půjčovna lyží Krkonoše vám poradí a postará se o to, abyste nelitovali svého rozhodnutí vyrazit na hory. V nabídce objevíte i nejmodernější modely od značek Rossignol, Dynastar, Lange a Burton. Pochopitelně seženete i dezinfikované a suché boty. Servis lyží Krkonoše vám seřídí lyže. Nezapomeňte ani na ochranu těla pomocí helem a páteřních chráničů. Než se vydáte na sjezdovou nebo běžkařskou dráhu, čeká na vás užitečný kurz lyžování pro dospělé. Na věku skutečně nezáleží! V případě volby skupiny, budete zařazeni podle vašich momentálních dovedností.

Dětské oči jiskří jako sníh

Chcete se dívat na rozzářené dětské oči? Zajistěte jim zábavu, na jakou hned tak nezapomenou. Dětský park Krkonoše připravil denní a noční sáňkování, slalom ze zvířátek, podjezdy a různé další pomůcky, aby se nikdo nenudil. Nechybí půjčovna snowboardů, ale ani nejmenší kluci a holčičky nemusí plakat, protože si mohou zajít pro různé lopatky, mini snowtubingová kola, boby, saně a další vybavení pro řádění na sněhu. Kurz lyžování pro děti probíhá hravou formou. Zvolit lze privátní nebo skupinovou výuku. Lepší je si daný termín a hodiny předem online zarezervovat. Výuka lyžování pro děti se uskutečňuje v dětském parku, kde mají k dispozici provázkové vleky a pojízdný koberec.