Nebaví vás nekonečné zkoušení programů s umělou inteligencí? Máme řešení

Ať už jste majitel e-shopu, snažíte se propagovat řemeslnickou firmu, studujete, staráte se o nábor zaměstnanců, nebo se věnujete jakékoliv jiné oblasti, zajisté jste se už seznámili s umělou inteligencí. Ta velmi rychle proniká do všech oborů lidské činnosti, přičemž se není čemu divit. Který program vás podrží?

Široký výběr

Zadáte-li si do internetového vyhledávače výraz „umělá inteligence“, vyskočí na vás spousta různých platforem. Každá z nich slibuje dokonalé výstupy, prvotřídní služby a mnoho dalších benefitů. Jestli jste si jich už alespoň několik zkusili, nejspíše víte, že mnohdy není o co stát. Najít vážně kvalitní aplikaci není zkrátka jen tak.

Spoustu chvály si zasloužila například oblíbená aplikace Deeply, která je postavená na nejmodernější verzi Chat GPT. Programátoři daného řešení rozšířili tento základ o celou řadu profesionálních šablon, s jejichž pomocí lze tvořit použitelné výstupy raz dva.

Vše potřebné

Alfou i omegou jsou přirozeně marketingové, studijní i další druhy textů. Lidé často vyhledávají třeba popisy produktů v jejich e-shopech, pomoc s tvorbou příspěvků na sociální sítě, ale dokonce i generování e-mailů zákazníkům.

Další kategorií je grafika, jež neoddělitelně patří k úspěšné propagaci jakékoliv činnosti. Místo shánění fotografů a grafiků zkrátka jen napíšete několik málo údajů do tabulky a v mžiku se dočkáte působivého výsledku, s nímž zazáříte.

Začnete-li používat Deeply, nebudete si muset lámat hlavu dokonce ani s překladem. Získáte totiž nástroj, jenž je schopný pracovat s více než třiceti jedna světovými jazyky. Dost bylo řečí. Vyzkoušejte si pětidenní testovací verzi zcela zdarma a přesvědčte se na vlastní oči. Pokud vám bude vyhovovat, stačí si program předplatit a můžete rozvíjet svou práci.