Nemovitostní a energetický fond Rusňákovy DRFG

DRFG Nadace

Investiční skupinu DRFG založil v roce 2011 velmi úspěšný brněnský podnikatel, moravský patriot a vizionář David Rusňák. Od té doby tato společnost neustále stoupá vzhůru jako letadlo a roste. Velmi žádané jsou i jeho fondy a dluhopisy, na které jsou skvělé recenze. Nemovitostní fond Czech Real Estate Investment Fund je zaměřený na přímou držbu komerčních nemovitostí na území České republiky. Lichtenštejnský realitní fond investuje výlučně do nemovitostních aktiv na území České republiky. David Rusňák bez diskuze přesně ví, co dělá. Investiční společnost DRFG neustále roste.

Energetický fond

Energetický fond CZECH ENERGY & INFRASTRUCTURE FUND investuje do výroben elektrické energie z obnovitelných zdrojů a infrastruktury právě v oblasti energetiky a telekomunikací na území České republiky. Recenze na energetický fond jsou velmi pozitivní a je o něj velký zájem. Společnost DRFG tedy zhodnocuje český kapitál na českém trhu prostřednictvím investic do nemovitostí, telekomunikací, finančních služeb, retailu, ale i energií. Zde se chce orientovat zejména na solární a větrné elektrárny, které mají velkou budoucnost. Společnost DRFG velmi uváženě investuje. Její investiční filozofie upřednostňuje investice v lukrativních lokalitách a blízce známých oborech a projektech, kde lze získat významný rozhodovací podíl.

DRFG Nadace

V období prosperity společnost DRFG také nezapomíná na lidi, kteří se ocitli v nouzi, kteří potřebují naši pomoc. Podporuje celou řadu sociálních, kulturních a sportovních projektů. Podnikání tak není jen o tvrdém byznysu a má i svoji lidskou stránku a mnohem širší společenský rozměr. Snaží se zlepšit vzhled veřejného prostoru, vstupuje do něj svou futuristickou architekturou, sbírkou moderního umění, ale i špičkovou módou a vynikající středoevropskou gastronomií. Tyto velmi rozmanité podpůrné aktivity byly sjednoceny a mezinárodně ukotveny díky založení Nadace DRFG, na kterou jsou velmi dobré ohlasy i recenze.  Více o nadaci na webu drfg-nadace.cz.