Neřešte BOZP a PO sami

poradenství v oblasti BOZP a PO

Podnikatelé musí splňovat mnoho povinností a musí toho mnoho vyřešit. Svět podnikání proto opravdu není pro každého, je to opravdu běh na dlouhou trať, v němž je nutné být opředený vytrvalostí a také trpělivostí. V případě, že se rozhodnete podnikat, je třeba, abyste si zjistili, co všechno je třeba vyřešit a co všechno musíte splňovat. Jen tak předejdete vysoký pokutám, které jsou uděleny kontrolou ze státní správy.

Největší pokuty jsou udělovány ve chvíli, kdy se zjistí, že není vyřešené BOZP nebo PO. Bohužel až čtyřicet procent podnikatelů opravdu neví, co to BOZP a PO je, proto jsou velmi ohrožení a na svou nevědomost často doplácí. To, že jste neznalí, to opravdu neomlouvá, tvrdí kontroly.

Abyste se pokutám sahajících až do výše několika set tisíc korun nebo až do výše několika milionů korun vyhnuli, neměli byste na BOZP a PO být sami.

Raději se svěřte do rukou odborníkům

Je skvělé, že je dnes na trhu tolik firem, které se zaměřují na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO. Pravdou však je, že pro mnohé není snadné si vybrat firmu, která nás bude zastupovat v této choulostivé záležitosti.

Proto doporučujeme vybírat si rádce a zástupce podle referencí a recenzí na internetu, v nichž jsou často obsaženy zkušenosti, které vám pomohou si udělat obrázek o dané firmě poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO.

Náš tip, náš favorit

Pokud vám smíme poradit firmu, která se dnes pyšní hromadou kladných referencí a také tisícovkami spokojených klientů, doporučujeme firmu Extéria, která dnes působí nejen v České republice, ale také na Slovensku. Vyzdvihovány jsou hlavně nízké ceny za kvalitně poskytované služby, také telefonická podpora a možnost vyřešit problém z jakékoli pobočky (nezávisle na tom, jestli se jedná o českou nebo o slovenskou pobočku).