Tři tipy pro zdravé a krásně vypadající vlasy

Maria Nila

Každá žena je si vědoma toho, že pokud chce vypadat stoprocentně skvěle, musí mít také hezky upravené vlasy. Vlasy jsou taktéž nedílnou součástí našeho vhledu, i ony se podílí na tom, jak nás kolemjdoucí hodnotí. Pokud máme vlasy mastné, bez lesku a nezdravě vypadající, nedostaneme zrovna vysoké hodnocení. Pokud vás trápí vlasy bez lesku, které neustále vypadávají a které nedělají dobrý dojem, máme pro vás několik tipů, jak těmto vlasům dát sbohem. Připravte se na krásně vypadající vlasy, za nimiž se budou lidé otáčet.

Vlasy bohužel trpí dnes a denně. Trpí hlavně při nepřízních počasí, ale také je trápí horký vzduch, který na ně neustále pouštíme. Fénování, kulmování nebo žehlení vlasů rozhodně není nic, co by vlasům prospívalo. Měli bychom to mít ostatně neustále na paměti.

V případě, že vaše vlasy vysilují vnější vlivy, že jsou vaše vlasy bez lesku, bez života, že vypadají jako suchá sláma, je načase s tím něco udělat. Dejte na naše tři tipy a radujte se ze zdravých a krásně vypadajících vlasů.

Dopřejte jim kvalitní vlasové produkty

Na vlasové kosmetice opravdu velmi záleží. Ne všechny šampony a kondicionéry vlasům prospívají, některé jsou naopak velmi na škodu. V případě, že patříte k lidem, kteří nechtějí utrácet za vlasové produkty, pravděpodobně jsou vaše vlasy bez života. Raději investujte do kvalitních šamponů a kondicionérů, na něž nedají dopustit ani přední světoví kadeřníci. Doporučujeme hlavně značku Plantur 39 nebo Maria Nila.

Pravidelná regenerace jako základ úspěchu

Pokud vaše vlasy namáháte, je načase je také pravidelně regenerovat, a to ideálně pomocí vlasových masek nebo různých olejíčků určených k tomuto účelu.

Stop fénování

Dovolili jste někdy vlasům, aby uschnuly volně bez pomocí fénu? Zkuste to. Pro vlasy je to osvobozující, navíc se jejich stav výrazně zlepší.