Nová platforma – není jen seznamka, kde můžete najít partnera a práci, ale třeba i cokoliv darovat

Přehledná, intuitivní a zábavná. Taková je nová aplikace TadyJsem pro mobilní telefony, tablety i PC, která se zrodila pod rukama vizionářů ze Slovenska, Moravy a Kanady. Aplikace běží na platformách Windows, Apple i Google.

TadyJsem.cz vám umožní najít si ideálního partnera třeba podle horoskopu, a to jak astrologického, tak čínského nebo keltského. To ale není vše. Stejně hladce vám aplikace už brzy pomůže také při hledání práce, nebo vám pomůže darovat věci, které už nepotřebujete.

Kromě práce a brigád budete moci v aplikaci nabízet a poptávat také doučování, sponzorství, dobrovolnictví, službu za službu, firemní kapacity a spoustu dalších věcí. Uživatelé si chválí i komiks, který tvůrci TadyJsem pravidelně vydávají a jehož ochutnávku najdete na Facebooku a brzy i na webu.

„Za exkluzivní na naší aplikaci považuji to, že její uživatel zodpoví při registraci pár otázek, jako při krátkém testu osobnosti. TadyJsem už sama podle odpovědí vygeneruje jeho charakteristický profil. Říkáme mu Portrét osobnosti. Ten pak slouží jak při hledání partnera, tak práce,“ říká o aplikaci TadyJsem člen vývojového týmu Milan Žák.

Už tedy žádné fádní formality, povinný životopis, ani úředničina v podobě motivačních dopisů. TadyJsem.cz je pro lidi, kteří žijí spontánně a věci chtějí dělat jinak. A přesně to jim nová aplikace umožňuje.

Partnera i práci si teď díky TadyJsem.cz můžete najít na základě vámi uvedených dovedností, povahy, zkušeností a nadání.

Váš protějšek po kliknutí na váš profil hned uvidí procentuální míru vzájemné shody, ale také popis, jak vám to bude fungovat pracovně, nebo ve vztahu.

Nedílnou součástí aplikace TadyJsem je služba „Dar“, kde můžete darovat to, co už nepotřebujete. Firmy zde mohou nabízet třeba neprodané zboží snížené jakosti a podobně.

Tím ale možnosti aplikace TadyJsem rozhodně nekončí. „Tyto tři služby, Partner, Práce a Dar jsou jen začátek. Zatím nechci být konkrétní, ale již pracujeme na přidání dalších sekcí, které v aplikaci TadyJsem chceme spustit v co nejkratší době,“ odtajňuje ještě Milan Žák.

www.tadyjsem.cz