Nová radost z intimních chvilek

vibrátory

Zdá se vám, že v posteli s partnerem to není ono, ale určitě mu nechcete zahýbat s někým jiným? V dnešní době to přece není žádný problém, abyste zatočili s nudou a postarali se zcela sami o zpestření. Stačí, když se vrhnete na pořízení moderní erotické pomůcky.

Hrátky na několik způsobů

Pokud vás intimní momenty se stále stejným partnerem přestávají bavit, nadešel nejvyšší čas si prohlédnout, co nabízí sexshop. Online obchody vám umožňují diskrétní nakupování a zároveň se snadno seznámíte s nejžhavějšími novinkami. K nejoblíbenějším druhům erotických pomůcek patří vibrátory, které se od sebe odlišují materiálem, provedením, velikostí a vzhledem. Vroubkované vibrátory zvyšují vzrušení pomocí jednotlivých drážek. K dalším variantám se řadí různé zakřivení, dráždící výstupky, proměnitelné intenzity pulzací a vibrací.  

Gelové vibrátory se vyrábějí se z gelu a želatiny. Jedná se o ohebný materiál, příjemný lidskému tělu. Gel se jednoduše tvaruje, takže získáte skvěle přizpůsobivého společníka. Určitě vsaďte na kvalitu, protože levné druhy mohou obsahovat škodlivé látky ftaláty.

Používání lubrikačních gelů

Překvapí vás i dilda, což jsou vibrátory bez motorku. Skleněné či porcelánové typy si můžete před používáním zmrazit nebo zahřát, abyste prožili něco jiného. Intimní prožitky si dopřejte i ve sprše a ve vaně, protože mnoho pomůcek patří k voděodolným. V mnohých případech však nezapomeňte na lubrikační gely, protože jejich používání vám přinese lepší a bezpečnější pocity. Některé praktiky se bez použití gelu neobejdou. Existuje jich několik druhů – pro anální sex, na silikonové, vodní a na olejové bázi. Nejčastěji se pořizuje lubrikant na vodní bázi, který se dá používat společně s kondomy, nitroděložními tělísky a s pomůckami na erotiku. Předností je, že se dobře čistí a nenechává skvrny na oděvech.