Kvalitní ochranné pomůcky pro zaměstnance

ochranné pracovní prostředky

Ať už pracujete v kanceláři, děláte směnný provoz v dílně či snad celý den stojíte na nohou, neobejdete se bez užitečných a zároveň ochranných pomůcek. V průmyslu oceníte ochranu zraku, uší či rukou, protože práce se stroji a těžkou technikou vyžaduje soustředěnost a obezřetnost. V kanceláři sice mnoho hodin sedíte, budete potřebovat kvalitní obutí. Jednou z možností je zdravotní obuv Santé.

Boty hrají klíčovou roli pro zdraví

Nohy jsou částí těla, která nás celý život nosí, musí snášet dlouhé hodiny stání, sezení, výšlapy do hor i mnohdy neprodyšné a pevné, uzavřené boty. Mezi ochranné pracovní prostředky – celar.cz řadíme i Santé zdravotní obuv. Ta je známá již léta díky svým masážním stélkám a širokému výběru modelů nejen pro dámy. Pokud se rozhodnete pro Santé obuv, máte jistotu, že ulevíte svým kloubům, lýtkovým svalům, a tím pádem také zádům. Nevhodné boty mají za následek deformaci prstů, tvrdé a bolavé paty a také nezdravé pozice tělesné schránky, jež ve výsledku ovlivňují záda a mohou se podepsat na bolestech krku i hlavy. Je až neuvěřitelné, jak významnou roli hrají správné boty. Na webových stránkách www.celar.cz naleznete široký výběr certifikované zdravotní obuvi. Velmi oblíbené jsou kožené pantofle s tvarovanou stélkou a protiskluzovou podešví. Díky tomu se budete cítit bezpečně nejen v kanceláři a vaše nohy získají na jistotě.

Nejen pantofle do nemocnice

Nezáleží na věku, moderní design obuvi obouvají lidé napříč všemi věkovými kategoriemi. A to nejlepší na konec – boty jsou cenově dostupné, a navíc se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, takže vám zaručeně vydrží i několik sezón. Typickou obuv Santé můžete vidět na pracovnících nemocnic, protože právě oni vyžadují pro své nohy to nejlepší. A nemusíte se omezovat pouze na pantofle, v nabídce nechybí třeba sandály s plnou špičkou, nazouváky s podpatkem či elegantní mokasíny s ortopedickými prvky.