Ostravské fitness s moderním zázemím

Pohyb by měl být přirozenou součástí života každého z nás, jenže stále více lidí bojuje se sedavým  zaměstnáním a nedostatkem času. Proto také většinou nákup různých fitness pomůcek a strojů končí jako věšák na oblečení, eventuálně pohozené a zaprášené v rohu místnosti. Chcete-li se opravdu vrhnout na cvičení, budovat svou fyzičku, zhubnout přebytečná kila či snad zpevňovat a nabírat objem, ideálně si vytvořte pravidelně čas sami pro sebe a investujte do permanentního vstupu. I ten totiž může být určitým bičem a zaručit vám, že se odpoledne po práci vydáte právě do posilovny.

Vše pod jednou střechou

Fitness centrum Ostrava se pyšní moderním vybavením a komfortním zázemím pro různé nadšence. Ať už vás zajímá vzpírání Ostrava,  nebo si chcete zahrát badminton či pravidelně běhat a chodit na páse, najdete vše v dobře dostupné části Ostravy. Velká parkovací plocha garantuje vždy volnou kapacitu a u samotného vstupu se na vás už teď těší usměvavý personál. Fitko Ostrava nabízí též sportovní výživu, pohodlné posezení u výborné kávy a denního tisku a prodej fitness doplňků.

Pravidelná péče o zázemí a vybavení dělá z ostravského fitness centra velmi populární místo, kde se budete cítit příjemně. Ať už patříte mezi ostřílené sportovce nebo začátečníky, kteří potřebují poradit, každý den tady najdete vyškolené profesionální trenéry, s nimiž půjde dobře nabírat svalový objem i hubnout. Připraví vám plán cviků na míru, vysvětlí techniky i jednotlivé stroje, a budete-li potřebovat jejich služby, mohou se vám plně věnovat.

Skupinové lekce jsou trendy

Pro někoho je ideální cvičit ve skupince. Může to být motivace i povzbuzení, že v tom nejste sami. Zvláště, pokud sportu příliš neholdujete, ale víte, že je potřeba se sebou něco dělat, vyplatí se navštívit Heat Ostrava. Dynamické cvičení na mechanických pásech je ideální pro rychlé spalování a budování výborné kondičky. Lekce doprovází motivační hudba a trenér, jenž umí chůzi oživit o různé posilovací cviky. Fitness zóna zahrnuje též badminton Ostrava, kde si na klimatizovaných kurtech s vynikajícím osvětlením zahrajete svou nejlepší hru. Najdete tu jednoduše vše – bez čekání, pohodlně s rezervací kurtů i zónou pro skupinové cvičení či šatny se saunou a soláriem.