Po sousedsku

Víte, co se děje, nebo co se chystá ve vašem domě?

Někdo má ve vchodě nástěnku. Některá bytová družstva vás odkážou na jejich webové stránky, ale zapomenou je měsíce aktualizovat. V mnoha domech vázne komunikace celkově.

Jestli zástupci vašeho bytového družstva nebo společenství vlastníků bytových jednotek jdou aspoň trochu s dobou, jistě už přišli na to, že komunikovat se všemi svými členy se dá snadno a během okamžiku. Stačí se registrovat na portále Sousede.cz.

K čemu jsou Sousede.cz

Sami o sobě píšou, že jsou portálem pro SVJ, BD a zájmové skupiny. Po bližším seznámení s jejich stránkami zjistíte, že kromě prostoru, který jednotlivá společenstva dostávají, nabízí uživatelům užitečné kontakty a informace z regionu, rady a tipy z různých oborů od legislativy až k volnočasovým aktivitám. Najdete tu cenovou mapu různých lokalit v republice i mapu kriminality. Jestliže zajišťujete správu domu SVJ a hledáte nějaké rozumný, pohotový způsob, které splňuje všechny legislativní nároky, tento portál je vhodné řešení.

Když je dobrá rada drahá

Dostat se do potíží kolem nemovitosti je poměrně snadné. Najít dobrou právní radu pak stojí docela dost peněz. Vy i vaši sousedé můžete využít online poradnu Dostupný advokát, kde vám pomůžou s problémem nejen z oblasti bydlení nebo realit.

Využít můžete i služeb finanční nebo revitalizační poradny, kterou jistě ocení malá bytová družstva i společenství vlastníků. Dobré je, že všechny služby na potrále jsou bezplatné.

Body zájmu

Potřebujete najít v nějaké lokalitě restauraci, kemp nebo turisticky zajímavé místo? Hledejte v rubrice Body zájmu. Pohodlně najdete i další informace z daného regionu. Jako registrovaný uživatel je tam ale můžete i zaznamenávat, nejen pro vaše sousedy, ale i pro návštěvníky z jiných míst republiky.

Portál Sousede.cz je plno užitečných informací na jednom místě, ať už pro bytová družstva, majitele nemovitostí nebo pro různé zájmové spolky. Rozhodně se vyplatí mít jejich adresu v oblíbených.