Bazar vysokozdvižných vozíků

Když potřebujete do firmy koupit vysokozdvižný vozík, bazar vás asi v první chvíli nenapadne. Přitom je to dobré řešení, když chcete kvalitní otestovaný kus za rozumnou cenu.

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. působí na trhu už 13 let, jejich hlavní činností je prodej vzv, které jsou repasované, odzkoušené a nově nalakované, než se dostanou k novému majiteli.

Vyberte ze stovek dostupných vozíků

V každém okamžiku můžete na stránkách e-shopu vybírat z asi 800 kusů manipulační techniky. Firma je nejen jedničkou v prodeji vysokozdvižných vozíků v České republice, dokážou zajistit dopravu vzv po celé Evropě i do zámoří.

V nabídce jsou k dispozici vozíky světových značek, jako jsou Toyota, Nissan, Linde, BT, Still nebo Jungheinrich, a to nejen do haly, ale také terénní s pohonem 4×4.

Kompletní sortiment včetně příslušenství

Ve skladech společnosti nenajdete jen vysokozdvižné vozíky, bazar má v nabídce ucelený sortiment manipulační techniky, to znamená i vozíky nízkozdvižné, ručně vedené či retraky a zakladače. Všechna zařízení si můžete objednat na stránkách e-shopu nebo si dohodnete schůzku v showroomu, kde si techniku hned vyzkoušíte.

Potřebujete jeřábové rameno, paletové vidle různých délek či nosností, hydraulické lopaty nebo například svěrné čelisti na balíky? Kontaktujte prodejní tým, každý z jeho členů je schopen vám poradit a pomoci vybrat vše, co potřebujete.

Jde to i naopak

Jestliže rušíte výrobu nebo sklad a vaše manipulační technika už nemá uplatnění, kontaktujte firmu VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. a dohodněte si jejich výkup. Máte jistotu, že se vše rychle vyřídí a vaše vozíky ještě budou někomu užitečné. Díky pozici jedničky na trhu, vám společnost zajistí nejlepší cenu na trhu.

Můžete také svůj vozík v jakémkoliv technickém stavu nabídnout jako protihodnotu za jiný z nabídky a doplatit jen rozdíl. A jestli potřebujete, zeptejte se i na možnost financování, i to patří do nabídky služeb společnosti.