Víte, jak ušetřit na vysokých cenách plynu?

Určitě si pokaždé, když platíte účet za elektrickou energii nebo plyn říkáte, že snad ani není možné, jak se jejich cena neustále zvyšuje. Plat ze zaměstnání máme pořád stejný, anebo jeho růst není rozhodně tak pravidelný jako ceny energií. Ty se zvyšují rok co rok. A nám tak nezbývá než platit stále větší poměrnou část svého platu za energie. Ano, jistě existuje spousta řešení, která nám mohou zajistit menší spotřebu plynu, jako jsou dobře zateplený dům, kvalitní okna či dveře, jež zamezují úniku tepla. Málokdo má ale na to, aby investoval tyto nemalé peníze. Proto je dobré začít od zdroje – od dodavatele plynu.

Nový dodavatel plynu vám může nabídnout mnohem výhodnější podmínky. Jedním z takových dodavatelů plynu je i společnost Enra Services. Nabízí kvalitní služby pro domácnosti, firmy i státní instituce a díky nízkým provozním nákladům je levnější než konkurence.

Mezi nabízené služby patří i poradenství. Pokud nevíte, jestli ušetříte, poraďte se s odborníky z Enry. Podívají se na poslední fakturu za plyn a řeknou vám, kolik zaplatíte u Enry a tedy i částku, kterou ušetříte. Poskytnou vám jasný ceník, v němž se snadno zorientujete a uvidíte, že platíte pouze za plyn – žádné další skryté poplatky (například za aktivaci či deaktivaci).

Další výhodou je to, že přechod od stávajícího dodavatele zajistí Enra sama. Nemusíte se tedy bát, že se budete muset zaobírat nepříjemnou administrací. Profesionální a férové jednání se zákazníkem stvrdila Enra podpisem Etického kodexu, v němž se zavazuje jednat se zákazníky na základě platných zákonů a v souladu s dobrými mravy.

Zajímavý je také věrnostní program, v rámci kterého získáte již od třetího roku od podepsání smlouvy s Enrou finanční bonus, jenž se každým rokem navyšuje. Pokud budete s Enrou spokojeni, jistě se o tom budete chtít podělit se svými přáteli. Za každého nového zákazníka dostanete od Enry odměnu ve výši 500 Kč.