Pronájem dodávek může být řešením při stěhování nebo přepravě osob

dodávky Ostrava

Našli jste lepší prostory pro svoji kancelář? Pak vás nejspíš bude čekat její stěhování, s čímž je spojena spousta práce. Abyste vše zvládli na jedničku, oplatí se pronajmout si dodávku, abyste mohli všechno věci a předměty snadno přemístit na nové místo. Za jakých podmínek je to možné?

Pronájem dodávky v Ostravě

Šetříte, takže jste se rozhodli změnit i prostory svého podnikání? Koronavirová pandemie se bohužel podepsala na řadě živnostníků i podnikatelů a nejeden z nich byl postavený před nové podmínky, kterým se chtě nechtě musí přizpůsobit. Ušetřit náklady lze i změnou místa, kde svoji živnost provozuje. Proč platit drahý nájem, když to jde udělat i jinak? Při stěhování lze využít odbornou firmu, která vše zařídí takřka na klíč. Ovšem, za to si zaplatíte. Další možností je zvládnout vše ve vlastní režii, a takto ušetřit nemalé finance. Chce to ovšem mít k dispozici vhodné vozidlo. Nevlastníte-li ho, můžete si ho pronajmout.

Pronájem dodávky už za 899 korun na den

Půjčovna dodávek v Ostravě se specializuje na pronájem vozidel, určených k přepravě materiálu, věcí, nábytku a dalších objemnějších předmětů. Dodávky Ostrava lze využít i tehdy, když potřebujete po nákupu převézt nábytek do svého bytu či kanceláře. Pronájem malé dodávky začíná na 899 korunách na den. Výhodou je, že si můžete vozidlo půjčit o během svátku nebo víkendu, tedy tehdy, když máte volno a čas. S půjčeným autem lze vyrazit i do zahraničí.

Problém s filtrem pevných částic DPF vyřeší profesionálové

Od roku 2018 nesmějí auta s nefunkčním filtrem pevných částic DPF na silnici. Je tedy pochopitelné, žeje v zájmu každého řidiče, aby svůj vůz udržoval ve funkčním stavu. Jakmile začne svítit kontrolka, kteráupozorňuje na nutnost čištění DPF, měli byste to začít řešit – nechat filtr demontovat v autoservisu a filtr zaslat kurýrem odborné firmě k vyčištění.