Pulze je na českém trhu téměř dva roky

Rok 2021 přinesl velice pestré události, které zahýbaly světem. Zatímco lidé seděli doma zavření v opakovaných lockdownech, Velká Británie se rozhodla opustit Evropskou unii a na Moravě zuřilo tornádo. Nestaly se však jen dramatické věci, ale i ty pozitivní. Tokio hostilo olympijské hry, kde zazářil český judista Lukáš Krpálek, který si odvezl zlatou medaili, a robotický vesmírný průzkumník z NASA úspěšně přistál na Marsu. Svědky inovací jsme však byli i na povrchu modré planety. Dokonce i na český trh vstoupilo několik novinek, mezi nimi světové modely aut, módní značky, ale i novinky ze světa elektroniky. K těm patří PULZE.

Produkt, který si získal Čechy

Popularita nového zařízení na sebe nenechala čekat dlouho. Krátce po tom, co uběhl první rok od představení produktu v tuzemsku, byl proveden průzkum agentury Nielsen Admosphere, který ukázal, že více než čtvrtina tuzemských uživatelů nikotinu preferuje před spalováním právě zahřívání či vapování. Není divu – zařízení PULZE totiž není jen hezky barevné a příjemné do dlaně, ale i praktické. Snadno se používá a udržuje, nabíjí se stejně jako mobilní telefon (v některých případech lze použít i totožný kabel pro obojí) a je dostupné v široké síti partnerských prodejen.

Cesta pokračuje

PULZE samozřejmě i nadále prochází vylepšeními. Zatím poslední novinku představuje verze PULZE 2.0, se kterou se Češi mohli seznámit na začátku roku 2023. Ta se od svého předchůdce liší tím, že:

  • Na jedno nabití vydrží 25 nabití místo předchozích 20
  • Nabízí dva režimy zahřívání, a to na standardních 345 stupňů a jemnějších 315 stupňů
  • Nabíjí se o pět minut kratší dobu
  • Lze ho uzamknout a zabezpečit tak proti náhodnému spuštění například v kapse

Bude se PULZE těšit oblibě i nadále?

Odborníci odhadují, že v roce 2030 by výrobky určené k zahřívání mohly tvořit i 30 procent trhu s produkty z keře nicotiana tabacum. Stále více lidí totiž oceňuje, že během jejich užívání se nevytváří popel ani dým v pravém slova smyslu, ale pouze aerosol, že od nich nezapáchají prsty ani vlasy a oblečení a že se tyto produkty smí používat i v interiéru kaváren a restaurací a nebo v zoologických zahradách. Navíc se díky technologickým inovacím a nepřetržitému vývoji zmíněná zařízení dále zdokonalují, a tak lze očekávat, že PULZE s námi oslaví ještě mnoho dalších narozenin.
Autor: Elena Gotfried