Přehledná dílna? Potřebuje skříně na nářadí

Pracovna, servis, opravna, zkrátka dílna, která může být profesionální i domácí. Je pravda, že v těchto místech leckdy vládne chaos, protože se tu pracuje s těžkými stroji, různými přípravky, které špiní, takže čisto jako na operačním sále tu není. Logicky pak člověk nemá tendence tu udržovat pořádek. Nejen kvůli úhlednosti se vyplatí investovat do úložných systémů.

Spolehlivé skříně na nářadí

V dílně je spousta předmětů, které umí vytvořit pěkný chaos, pokud jim nedáte řád. Jen si vezměte, jak by to vypadalo, kdybyste měli na jedné hromadě různé šroubky. Nikdo se nechce přehrabovat v různých velikostech a typech, navíc při práci můžete používat rukavice, mít umazané ruce, to vše vám manipulaci s tak miniaturními věcmi ztíží. Jistý úložný řád vám pomůže se v dílně orientovat. Když navíc budete mít skříně na nářadí, dáte si do jednotlivých zásuvek i nástroje, které se například těžko očistí od oleje. Budou tak špinit jen prostor, kam je umístíte. Nebudou se nikde povalovat a znečišťovat vše kolem. Díky tomu, že budete mít věci roztříděné, snadněji je najdete. Mít přehled o tom, co kde je a co třeba chybí, také není špatné. Jistý řád vám umožní i sledovat, jestli si například zaměstnanci něco neberou domů. I to se může stát, bohužel. Uložené věci navíc zvýší efektivitu a produktivitu práce, do které se může daný řemeslník hned pustit. Kdyby půl dne hledal ztracený šroubovák, byla by to nejen ztráta času, ale i peněz.

Kladiva, šroubováky, šroubky, pilníky – kam je uložit?

Je spousta fíglů, jak si poradit s organizéry na nářadí. Záleží na tom, jak máte velké prostory a čemu se věnujete. Pokud používáte hodně šroubků, pak doporučujeme nakoupit malé krabičky, ty popsat a uložit je do skříněk, jež mají zásuvky s nízkým dnem. Pro objemnější předměty se hodí hlubší šuplíky, samozřejmě lze pořídit i bytelné skříně, kam se vejdou velké kusy. Také si můžete nechat udělat úložný systém na míru. Existují i převozné kontejnery nebo skřínky, které mají šuplíky ve více velikostech. V jednom si naskládáte šroubky, v dalším šroubováky, pak si uložíte třeba hasák. A pokud jsme zmínili krádeže, je dobré si koupit i uzamykatelné skříně, abyste chránili majetek. Pokud nevíte, kolik zásuvek budete potřebovat, lze si pořídit samotný korpus skříně a do něj pak vložíte šuplíky. Ty navíc můžete libovolně vyndávat a přidávat. Jde o velmi flexibilní kousek. Pokud sháníte nejen tyto organizéry, ale i další pracovní pomůcky, obraťte se na Hoffmann Group. Společnost dodává široký sortiment produktů, jako jsou nástroje, nářadí, měřidla, dílenský nábytek i pracovní oděvy. K dispozici vám je profesionální tým, který poradí a zařídí vše potřebné.