Ruleta jako zábava – jak na to?

Ruleta patří mezi nejoblíbenější hry minulosti i současnosti. Stůl s ruletou najdeme snad v každém kasinu a v současné době stoupá i popularita její online verze. Pokud hledáte způsob, jak se odreagovat a zabavit, může být i pro vás právě online hra rulety řešením. Jak a kde si hru užít co nejvíce?

Ruleta není jen o náhodě!

Možná si i vy myslíte, že ruleta je hra založená pouze na náhodě. Je to obrovský omyl, protože existuje hned několik strategií, kterými je možné „jít štěstí v ruletě naproti“. Pro začátek je určitě vhodné se s nimi seznámit. Mezi nejznámější patří systém sázek Martingale. Jeho podstatou je, že po každém prohraném kole zdvojnásobíte sázku. Sázet je možné na cokoliv, nejčastěji hráči sází barvu či na sudé/liché číslo. Tím by mělo být zaručeno, že neprohrajete, ale stoprocentní to určitě není. Dalším populárním je systém Fibonacci, který je už o něco složitější. Výše sázek se totiž odvíjí od speciálně sestavené řady. Podobný je i systém Labouchere. Ještě než začnete hrát, nastudujte si o těchto strategiích více informací: Herní strategie rulety najdete zde.

Jak začít?

Abyste si vzrušení ze hry užili, nemusíte jezdit do reálného kasina. Lepší je, když si pustíte online hru. Zde totiž nic neriskujete. Existuje mnoho portálu, kde se dá hrát ruleta online a bez toho, aniž byste museli hrát o reálné peníze. Doporučujeme například portál casinosearch.eu.

Za peníze? Jen s maximální opatrností

Možná i vás ruleta bude bavit natolik, že se rozhodnete zkusit štěstí a zahrát si o reálné peníze. V tomto případě buďte maximálně obezřetní. Svůj záměr si dobře promyslete a pokud budete hrát za peníze, vsázejte vždy jen tolik, abyste se nedostali do problémů. I od hraní online her to může být krůček ke gamblerství, což ve většině případů znamená zkázu pro vás a třeba i celou vaši rodinu.