Rychlý výkup auta. Peníze máte ihned

Výkup auta

Přemýšlíte nad možností, jak co nejrychleji prodat své vozidlo a moci tak finance použít na jiné projekty? Výkup auta je možnost, jak získat své peníze ihned po podpisu smlouvy. Konečně tak získáte okamžité peníze bez nutnosti čekání na vhodného kupce.

Ihned po podpisu

Největší předností, kterou služba nabízí, je fakt, že své finance získáváte ihned po podpisu smlouvy. A je jedno, jestli se jedná o výkup motorky nebo auta. Odpadá vám tak běžná starost, jako je domlouvání dlouhých schůzek s případnými kupci, odpovídání na jejich dotazy a dohadování se o konečné ceně vozidla. Při možnosti výkupu víte ihned, kolik za své auto získáte. Navíc finance máte na ruce nebo na účtu ihned po podpisu kupní smlouvy. Konečně tak své peníze můžete použít na to, co si skutečně přejete. 

Leasing není problém

Takto prodat své vozidlo můžete bez problému i v případě, že máte své auto ještě stále v leasingu. Tento fakt není pro výkup žádnou překážkou. Pouze je třeba znát zůstatkovou cenu vozidla, a vše se může uskutečnit v termínu, který si přejete. Právní servis a převod vozidla nemusíte řešit, protože o to se postará společnost, která vozidlo vykupuje. 

Auto bylo nabourané? 

Myslíte si, že vozidlo, které bylo havarované, již nebude možné vykoupit? Toto je také nejčastější omyl, který si lidé myslí. Většina vozidel s historií se totiž vykoupit dá, pouze je třeba individuálně posoudit rozsah poškození. Celkovou výkupní cenu se tak ihned dozvíte a můžete si rozmyslet, zda si přejete mít své peníze za své auto ihned na ruce nebo na účtu. 

Výkup vozidel je možné realizovat i v případě, že jste plátce DPH. Předání vozidla se bude konat na místě, které si sami zvolíte, případně v provozovně výkupu. Veškerý právní servis a převod pak hradí firma, která vozidlo vykupuje. Vy tak nemáte žádné další povinnosti. Rychlý výkup auta je možnost, jak mít ihned své finance na účtu nebo na ruce.