Šperky jako projev lásky

Odměnit lásku něčím speciálním? Proč ne! Šperky se již dlouho používají jako projev úcty, lásky a oddanosti. Ať už zvolíte jakýkoliv druh, nikdy nešlápnete vedle svým výběrem. I když je pochopitelně lepší si předem zjistit, jestli vaše drahá polovička miluje více prsteny, řetízky nebo náramky.

Křišťálem proti negativním energiím

Správné druhy šperků mohou i podpořit vaše pevné zdraví a dobrou náladu. Křišťál je všeobecně známý jako ochrana před negativní energií. Odebere z vašeho těla vše negativní a naopak pozitivní věci shromáždí. K dalším vlastnostem patří schopnost uklidňovat, soustřeďovat myšlenky a očistí před škodlivinami, které se dostávají do lidí kvůli kouření, alkoholu a konzumováním příliš tučných jídel. Křišťál vyřeší problémy, má hojivé účinky ve spojení s kožními onemocněními a s popáleninami, rovněž příznivě působí na oční choroby. Nejvíce se doporučuje pro osoby narozené ve znamení Lva, Vodnáře, Kozoroha a Blíženců.

Křišťálový náramek s motivem stromu života se hodí jako doplněk mužům i ženám. Symbolizuje moudrost, stabilitu, stvoření a život. Nositele symbolu ochrání před zlem a postará se o nalezení klidu a lásky. Vyznačuje se nesmrtelností a životní silou. Propojuje v sobě čtyři zemské elementy s křišťálem nablízku bude vaše duše uvolněná a v harmonii.

Malé velké dárky

Není umění darovat, co největší dar, ale potěšit i poměrně malým dárečkem. Tiniana má připraveny dárkové krabičky, aby se tam krásně zabalily prsteny, přívěsky, náhrdelníky, náramky, perlové sety, řetízky nebo andělé. Co je malé, nemusí být vůbec laciné, ale obohatí život vašich blízkých. Náramek ze světle modrého jaspisu a lávových kamenů dodá kreativitu, podpoří vlastní nápady a vylepší imunitu. Náramek z přírodních kamenů obnoví a zharmonizuje energii v těle díky obsaženému růženínu, křišťálu, zelenému aventurínu, černému achátu a červenému granátu.