Spolehlivý internet AIM je v kurzu

internet Praha 13

Život bez internetu si dnes jen stěží dokážeme představit. Virtuální svět nám okamžitě otevírá brány online sledování filmů, čtení diskusí, aktualit i navazování nových kontaktů. Jediným stisknutím tlačítka zjistíte, co se právě nyní děje ve světě, zaplatíte účet za elektřinu anebo koupíte dárek k narozeninám. Tak jednoduchý a promyšlený svět nabízí stále něco nového, jedinečného a okázalého. Nic se nedokáže virtuálnímu světu vyrovnat. Jenže… Co když vaše připojení není tak stabilní? Co dělat, když vás už nebaví řešit neustálé výpadky sítě? Jak fungovat na notebooku, když vás omezuje kabelové připojení? Řešení má jedno společné jméno – IAM.

Rostoucí a stabilní poskytovatel internetu

V České republice najdete několik korporátních gigantů, za nimiž stojí stabilní internet. Na trhu však figuruje také rodinná firma AIM s vidinou jasného cíle – nabídnout českým domácnostem stabilní, rychlý a cenově dostupný internet. Samozřejmostí je spolehlivé připojení. Od roku 2007, kdy byla firma založena, ušla společnost velký kus cesty a nyní se může pyšnit službami napříč celou republikou. Internet Ostrava nebo internet Plzeň jsou stále otevřená témata, protože řada domácností stále hledá kvalitní připojení k internetu, popřípadě k internetové televizi.

Že jste ještě neslyšeli o Impulsovic tarifech?

Internet na doma totiž vůbec nemusí znamenat, že se tajně připojujete na pomalou wifi vašeho souseda či kolegy v práci. Impulsovic tarify můžete sledovat online podle adresy a vybírat tak nejdostupnější variantu v kombinaci kvality, ceny a výkonu. Impulsovic tarify jdou na dračku, od léta doslova zaplavily internet. AIM se těší pozitivní zpětné vazbě od spokojených občanů, kteří nevěděli, že i v jejich obci je rychlá kabelová přípojka. Musíme si totiž uvědomit, že o internet už dávno nejeví zájem pouze mladá generace trávící čas na sociálních sítích. Internet je skvělým nástrojem také pro společnosti, drobné živnostníky i starší osoby a seniory, kteří využívají internet třeba pro rychlé sázky a stejně tak listování v televizním programu. Dle statistik ČSÚ narostl počet uživatelů internetu do 40 let mezi roky 2015 a 2018 jen o 3 %, v případě lidí v důchodovém věku to bylo o bezmála 13 %.

Dokážete si vůbec představit, že byste museli vše řešit osobně? Žádná donášková služba objednaná online, žádná rezervace místenek ve vlaku, popřípadě nákup dárků přes internet. Online svět nám šetří spoustu času, neváhejte a začněte ho šetřit také se spolehlivým internetem od AIM!

AIM sází na chytrý marketing

Propracovaný koncept kabelového internetu nebo stabilní wifi doplňuje internet Praha 13 o špičkový zákaznický servis a moderní marketing. AIM internet se těší z pozitivní zpětné vazby spokojených občanů, jimž zajistil kvalitní připojení v menších městech a obcích a samozřejmě rovněž ve velkých metropolích. Na webových stránkách naleznete různé atraktivní a cenově výhodné balíčky se službami. Stejně tak tam najdete nejnovější zprávy a velmi diskutované téma přechod na DVB-T2. První vlna digitalizace pozemního televizního vysílání je za námi, nyní čeká možná i vaše město druhá vlna.

Staňte se šikovným sousedem

V rámci výjimečného marketingu se můžete zapojit též do projektu Šikovný soused. Stačí, že rozumíte internetu a chcete pomáhat svým sousedům a nejen jim výrazně zlevnit internet. Být stále online neznamená cpát peníze do velkých firem, pro které jste jako zákazník pouze další v pořadí. Vsaďte na individuální přístup a férové nabídky, za nimiž stojí skutečné recenze spokojených uživatelů. Budete překvapeni, jak levné může být stabilní připojení k síti.

Nadělte si pod stromeček připojení k internetu, popřípadě rozšiřte své služby o připojení k internetové televizi a začněte si užívat výhody internetu plnými doušky, bez zbytečných výpadků a pomalého stahování.