Sportovní centrum FIT & FUN

FIT & FUN studio již od r. 2002 nabízí široké spektrum aktivit pro všechny generace. V nabídce studia jsou nejrůznější typy cvičení pro dospělé, a to jak pomalých (Overbally, Pilates, Power Joga, Zdravotní cvičení) tak i dynamických forem (Aerobik mix, Interval aerobik, Step Aerobik, Bodyform, Kick-box ae, Dance Aerobik). Pro děti a mládež nabízíme rekreační formu (Aerobik hrou pro předškoláky, Rekreační aerobik pro děti a mládež, Funk) a závodní formu (příprava na závody typu Master Class, Aerobic Team Show, Sportovní aerobik, Fitness týmy).

Co 2 – 3 měsíce pořádáme relaxační akci „Pohodová sobota“, kde můžete příjemně relaxovat v malých skupinkách (max.8 osob) se cvičením s overbally, ruční masáží dle výběru a lymfodrenáží za účasti profesionálních fyzioterapeutů a lektorů.

V roce 2005 jsme naši nabídku služeb rozšířily o velmi žádané lymfodrenáže (lymfatické masáže).

Další aktivitou studia je organizování tradiční ostravské soutěže Ostravský Crazy Aerobik a také zprostředkovávání vystoupení roztleskávaček a skladeb závodního aerobiku jednotlivců i týmů pro různé sportovní a společenské akce.

Adresa:
Kollárova 584/18, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
Mobil: +420 604 439 771
Web: http://www.fitfun.cz
E-mail: jana.ju@volny.cz