Stavební firma Wobau navrhuje v Ostravě bydlení snů

Jak by se vám líbilo bydlet v moderním domě, který je navíc ekologický a na klíč? I taková varianta luxusního a efektivního bydlení existuje! Nabízí ji ostravská společnost sázející na kompletní realizace staveb na klíč v celém Moravskoslezském kraji. Získejte dotaci – Nová zelená úsporám a nechte si navrhnout dům přesně podle svých představ. Firma těží především z jasné vize a sehraného týmu architektů, projektových odborníků, energetických specialistů a zkušených stavařů.

Výhody pro váš dům

Ať už máte jasnou představu, jak má váš domov vypadat, zda má mít velká okna situovaná na jih nebo snad rozlehlou terasu navazující na bazén, stavební firma v Ostravě vám splní jakékoliv přání. Za svou praxi navrhla okolo 150 jedinečných domů, a to především díky individuálnímu přístupu. Přeci jen jde o stavby pro luxusní bydlení s dětmi i ve dvou a je tak nezbytně nutné, aby domov splňoval všechny nároky na pohodlí, bezpečí a prostor. Architekti s vámi proberou každý centimetr místa, jak rozložit nábytek, zvolit barvy a kam směřovat okna. Poradí, jaké jsou aktuální trendy a s čím rozhodně nešlápnete vedle. A stejně tak projektanti vám velmi pečlivě pomohou vybrat nejvhodnější materiály garantující odolnost, stabilitu a samozřejmě i dlouhou životnost. Ostravská společnost nabízí pasivní domy i nízkoenergetické až nulové stavby.

Zcela bez starostí

Moderní domy na klíč vám umožní zapomenout na všechny starosti se stavbou. Tým specialistů a odborníků s letitou praxí je vám po celou dobu realizace a výstavby k dispozici. Vy se však o nic nemusíte starat. Sledujte jen, jak stavba roste a získává tvary, barvy a ucelenost, a těšte se, až obdržíte klíče od hotového bydlení, kde začnete už brzy psát novou kapitolu svého života. A ke všemu můžete ušetřit! Výši dotační částky, na kterou máte nárok, stanoví přímo firma a zajistí, aby pro vás byla stavba maximálně výhodná.