Stavebnice – zábava, edukace i motorika

stavebnice

Hledáte ten správný dárek pro svého potomka? Už vás nebaví kupovat panenky a autíčka? Zapojte fantazii a podpořte rozvoj dítěte. Skvělou příležitost představují edukativní hračky, s nimiž se dítě naučí logicky uvažovat, procvičí motoriku díky drobným dílům a stejně tak taková hra podpoří dětskou tvořivost a dá průchod vlastním nápadům. Stavebnice v mnoha provedeních je úžasným dárkem k narozeninám, ale hodí se i jako originální dárek pod vánoční stromeček.

Výrobci sází na kvalitu

Rozhodnete-li se pořídit svému dítku stavebnici, volte takovou, která splňuje všechny normy a dokáže dítě zabavit na delší dobu. Na trhu najdete chytré stavebnice s mnoha díly, jež se dají různě spojovat a zvětšovat. Velmi oblíbené jsou třeba kreativní panely, jež rozvíjí fantazii a učí děti pracovat s různými tvary a barvami. S čím rozhodně nešlápnete vedle, jsou dřevěné kostky. Ty se hodí v každém věku, a byť zprvu poslouží spíše k učení se barev a tvarů, později se s nimi dají tvořit různé stavby. Kostky jsou zábavné a vhodné od prvních měsíců života. Praktické obaly se dobře přenášejí a kostky se vám tak nepoztrácejí.

Koho baví tvořit, ten ocení magnetické stavebnice. Děti podporují fantazii, tvoří vlastní díla, fyzicky se učí pracovat s rukama a budují dobrou motoriku. Samozřejmostí je u takových her i soustředěnost, která mnoha dětem chybí a je dobré ji postupně pěstovat.

Nakupujte online

Ty nejlepší stavebnice nejen pro malé děti pořídíte online z pohodlí vašeho domova. Každá stavebnice disponuje určitým počtem dílů, které lze v mnoha případech stavebnic stejného výrobce různě kombinovat. Buďte originální a učte děti si hrát efektivně. Bude se jim to hodit po nástupu do školky, školy i během her s kamarády. Díky pestré online nabídce se nemusíte obávat vysokých cen, naopak budete překvapeni, jak krásné a přitom cenově dostupné stavebnice už nyní mohou být u vás v dětském pokoji.