Strašák matematika: Jak ho úspěšně přemoci a dostat se na vysněnou školu?

příprava k maturitě

Když se řekne matematika v Ostravě, většina studentů se osype hrůzou. A co teprve, když dojde na maturitu nebo přijímací zkoušky!

Ne každému z nás bylo naděleno einsteinovského mozku a tempo školní výuky je kolikrát tak vražedné, že než stihneme zpracovat jednu problematiku, učitel se pouští do nového tématu. A na výsledcích písemných prací a celkových znalostech za dobu studia se to poté nepříjemně odráží. Mnohdy není výjimkou ani případ, kdy profesor svému oboru rozumí, ale nedokáže své znalosti efektivně předat dále, nebo ještě hůře učitel, který se k učení matematiky dostal jako slepý k houslím kvůli nedostatku kantorů na škole a po několika letech studia tak předstoupíte k maturitní zkoušce vesměs nepolíbeni čísly a logickým uvažováním. Perete se s písemkami a hrozí, že se přes zkoušku dospělosti a následně na vysokou školu nedostanete? Víte, že máte velké mezery, které sami jen těžko doženete? Zařiďte si včas kvalitní doučování v Ostravě a předejděte probdělým nocím nad sešitem.

Bez stresu a spěchu

S kvalitním doučováním matematiky, kde se lektor bude věnovat jen a pouze vám nebo menší skupince studentů, zjistíte, že matematika nemusí být spojená s nočními můrami a pocity na zvracení před každou písemkou. Výhodou individuálního doučování je, že se váš učitel přesně zaměří na to, co vám nejde a věnuje dostatek času procvičování, aby si byl jist, že si pomocí opakování tematických příkladů osvojíte techniku počítání. Přesně toho času, který vám při běžných hodinách matematiky chybí k pochopení látky. Není se za co stydět, nikdo z nás není od přírody génius a někomu holt pomůže až několikáté opakování a doučování matematiky Ostrava může být jedinou spásou před pohořením.

Trénink před velkým finále

Není radno podceňovat maturitu či přijímací zkoušky, i přestože máte pocit, že studiem proplouváte bez větších obtíží. Při přijímacím řízení hraje ve váš prospěch každý bod navíc a tréma mnohdy zapříčiní drobné chyby, které byste v klidu nikdy nenapáchali. Nehledě na to, že při přijímacím testu z matematiky se hraje na čas, který ve valné většině případů zdaleka nestačí k vyřešení všech úloh. Při doučování z matematiky s účelem připravit se na takové zkoušky s vámi doučující může natrénovat modelové příklady, které se u maturity či přijímaček často objevují a vy se tak vyvarujete šoku, až budete zkoušeni naostro. Příprava k přijímacím zkouškám a k maturitě v Ostravě probíhá v 2plus2 matematika, kde i největší matematičtí antitalenti zvládnou maturitu levou zadní.