Tápete nad dárky pro své blízké?

vtipné dárky

Vybírat dárek pro blízké je vždycky tak trochu sázka do loterie, nikdy dopředu nevíte, zda budete mít úspěch, zvláště nejste-li přímo navedeni na konkrétní věc, kterou si obdarovaný ze srdce přeje. Ze začátku to většinou bývá snadné, ale s každými dalšími svátky, narozeninami, Vánocemi a výročími je hledání něčeho doopravdy originálního složitější a složitější. Pokud vás už nebaví namáhat si mozkové závity a vymýšlet se se speciálním dárkem, nechte se od nás inspirovat.

Pro babičky i dědečky

Ano, pro nejstarší generace je vybírání dárků často nejtěžší. Odbydou vás větou “Já už nic nepotřebuji, mám všechno.” No a potom babo raď. Jde-li o dárky pro muže – dědečky, strýčky, tatínky – máme pro vás tipů hned několik. Otvírák na oblíbenou lahev pivečka zaručeně potěší, stejně tak kvalitní vložky do papučí, co od vás dostali loni. Nešlápnete vedle ani s osobitým hrnečkem na kávu nebo kvalitní sadou půllitrů.

Je-li vaše babička z těch, co si vlasy, stejně jako dívky z černobílých filmů, neúnavně den co den natáčí do natáček, aby získaly vintage look z jejich mládí, určitě je potěší magické natáčky s výhodou snadné manipulace. Navíc nezničí jejich jemné vlasy, není k nim potřeba manipulace s fénem. Nebo je potěšte rostlinkou, kterou si mohou samy vypěstovat!

Dárek nejen pro partnera

Dárkem pro vašeho nejdražšího můžete zároveň obdarovat i sama sebe. Koupíte-li mu erotickou hru, možná podnítíte jeho fantazii a hluboko v nitru spícího alfa samce. Vaše postel zažije divočinu. Erotické hry vždycky bodují. Vybírat můžete z mnoha druhů, doporučujeme tituly jako Sladké hříčky, Sexperimenty, Vojna s rozkoší nebo Orální pohlazení. Můžete se těšit na něco nového a vzrušujícího…

Vtípek v balicím papíru

Univerzální dárky jsou ty se špetkou humoru. Ale pozor – buďte si jisti, že s obdarovaným jedete na stejné vlně, než takový dárek někomu koupíte. Tchyně by asi vtipné dárky v podobě kondomů s obličejem asi moc neocenila. Máte trochu praštěné přátele? Výborně! Svoji kreativitu využijte hlavně v tomto směru. Při pořádání společné party se hodí pořídit nějakou společenskou hru, a to nejlépe takovou, která bude úzce spjatá s popíjením alkoholu. Královská zábava je zaručena.

Všechny tyto dárky na jednom místě v kamenném obchodě nenaleznete, takže když chcete takříkajíc sfouknout všechno najednou, nejlépe uděláte, pokud zabrouzdáte na internetu. Serverem se všehochutí dárků pro každého je například https://www.darky-prodej.cz.