Ložnice pro sebevědomou ženu

toaletní stolky

Pánové prominou, ale manželská ložnice je místností, jíž mívají ve své režii ženy. Polštářky, přehozy a romantické dekorační doplňky projdou v obývacím pokoji jen v ojedinělých případech. Vždyť co by tomu řekli kamarádi, kteří přijdou sledovat fotbalový zápas. Lahvové pivo a dekor alá Provance nejdou úplně dohromady. Ovšem právě to je další argument pro to, abyste si ložnici vymazlila podle svých představ!

Pohodlně a bez vrzání

Dominantou pokoje nemusí být nutně manželská postel s nebesy. I klasický kousek s vysokým čelem doplněný polstrováním, nebo alespoň velkými polštáři pro pohodlné sezení, bude svému účelu sloužit víc než dobře. Rozhodně nebudete litovat ani investice do masivní konstrukce, protože nevím jak u vás, ale pro mě vždy platily vrzavé zvuky za zaručeného zabijáka intimních chvilek. Navíc je to důvod, kterému váš miláček nemůže říct ne, pokud by se mu nápad koupě nové postele nezdál příliš racionální.

Se skříní opatrně

S vysvětlováním nutnosti prostornější šatní skříně s posuvnými dveřmi vám nejsem schopná poradit. Na mysl mi totiž vytanula jen otázka z vědomostního zábavného pořadu, jež zněla „co má žena ve skříni a muž ne,“ přičemž mezi pět nejčastějších patřila odpověď „milence“. Tento příklad vám ale používat rozhodně nedoporučuji, ani kdyby měl váš partner skvělý smysl pro humor. Jistota je jistota. Zápas o to, aby měly vaše sexy šaty více prostoru, nechávám na vaší fantazii.

Třešnička na dortu

Mým posledním tipem pro ložnici snů jsou toaletní stolky. Dovoluji si tvrdit, že ranní sezení u něj ve vás vyvolá představu princezny česající si vlasy ve své komnatě. Vyberete-li si stolek s dostatkem šuplíků nejen na hřebeny a kartáče, ale i kosmetické nezbytnosti, bude efekt dokonalý.