Vybavení autolakovny špičkového standardu

lakovací kabiny

Vlastnit vůz znamená pravidelně do něj vrážet peníze a zajišťovat si servisní prohlídky, výměnu kapalin i přezouvání gum. Často po nehodách a nárazech je potřeba také navštívit autolakovnu. Právě tady vzniká nejen lakování aut, ale rovněž leštění laku, klempířské práce a potahování vozidel speciálními autofóliemi, popřípadě tónování autoskel. Činností, jež provádí odborný lakýrník, je celá řada. Chcete být v lakování vozidel úspěšní? Pak se neobejdete bez vhodných technologických zařízení pro autolakovny a průmyslové provozy.

Lakovací kabina jako základ

Pro úpravy povrchů se neobejdete bez lakovací kabiny. Díky širokému spektru produktů si můžete vybrat lakovací kabinu s kompletním vybavením pro svůj provoz. Vybírat lze z řady velikostí a vlastností. Vybavení autolakoven se liší podle individuálních požadavků zákazníka, přičemž je vždy nastaveno tak, aby přinášelo maximální výsledky a vyšší produktivitu. Kromě toho lze volit celou škálu doplňkového příslušenství a vybavení, čímž se jednoduše můžete specializovat na specifické požadavky daného provozu a být na trhu za jedničku ve svém oboru. V nabídce samozřejmě nechybí ani průmyslové lakovací kabiny, jež jsou využívány velkými strojními a průmyslovými podniky. Práce v kabinách je vždy bezpečná a efektivní, pokud pracujete s kvalitním vybavením.

Svěřte se do rukou profesionálů

Jestliže hledáte vhodného obchodního partnera pro vybavení své autolakovny či průmyslové zóny, pak se obraťte na společnost NAVER s.r.o., jež reaguje na požadavky této problematiky již od roku 1994. Hlavní myšlenkou společnosti je kompletní podpora zákazníka, doporučení a poradenství, jež vede k optimalizaci nejvhodnějšího řešení a nastavení všech produktů. Stejně tak se firma aktivně podílí na vyřizování potřebných povolení na úřadech a administrativních úkonech. A v neposlední řadě vybaví váš provoz nebo dílnu vysoce kvalitními produkty pro úspěšné podnikání i dokonalý výsledek z lakování.