Zaslouží si vaše obec nový varovný systém? Nezapomeňte na dotace

Nikomu z vás nemusíme představovat klasický obecní rozhlas, který zdobí naše vesnice i města již po desítky a desítky let. V dnešní době jsou ovšem původní systémy značně zastaralé, mají špatnou kvalitu zvuku a postrádají spoustu důležitých funkcí. Jaké řešení vás posune do dvacátého prvního století a nebude stát jmění?

Čistý zvuk

Moderní varovné systémy slouží k informování občanů ohledně krizových situací, jako jsou například požáry, záplavy, tornáda nebo další formy vážného nebezpečí. Jejich funkcí nevyužijete jen v případě potíží, protože mohou snadno vysílat i pravidelná hlášení, hrát muziku, hlásit příjezdy vlaků či připravit obyvatele na přicházející volby.

Oproti staré konkurenci se dnešní řešení chlubí rovnou několika podstatnými výhodami. Tou hlavní je samozřejmě špičková kvalita mluveného slova, stejně jako hudby a různých tónů. Nezapomeňte ani na fakt, že drtivá většina oprav i nastavení daného systému probíhají dálkově, bez přítomnosti řemeslníků. K tomu připočtěte přehlednou aplikaci do mobilního telefonu, na jejímž základě budete mít přehled 24 hodin denně, a to odkudkoliv.

Řekněte si o dotace

V současné době lze financovat instalaci nových zařízení s pomocí evropských nebo národních programů. Díky tomu nebudete zbytečně namáhat svůj už tak zatížený obecní účet. Určitě vás potěší štědrá kompenzace ve výši až 85 % celkové ceny projektu. Zvolíte-li si zkušené profesionály, moc rádi vám se vším pomohou.

Mezi největší hráče na tuzemském trhu patří společnost ELMIK, jejíž internetové stránky najdete pod odkazem https://elmik.cz/produkty/varovny-system/. Během několika málo minut načerpáte nejdůležitější informace a najdete kontaktní údaje zmíněných odborníků. Poté se stačí pouze spojit, domluvit si podrobnosti a vymyslet datum realizace.