Země mnoha tváří – Španělsko

Jižanský temperament, pochoutky z darů moře a tradiční býčí zápasy jsou charakteristické pro Španělsko i jeho ostrovy. Vybíráte destinaci pro vaši letní dovolenou a stále váháte, kam se vydat? Pak je divoká Ibiza s neúnavným nočním životem či Costa Brava skýtající nejkrásnější pláže ideální volbou!

Zájezdy do Španělska hledají milovníci kultury, historie a významných památek. Navštivte architektonické skvosty, které v sobě kombinují prvky evropské kultury a arabského světa. Pokud vás odrazuje cestování autobusem, vsaďte na rychlou a pohodlnou cestu letadlem, díky němuž se dostanete do své dovolenkové destinace během pár hodin.

Mallorca versus Menorca

Dovolená na ostrovech má své kouzlo, neboť umožňuje návštěvníkům poznání kultury i koupání v průzračném moři. Pláže jsou vždy upravené a poskytují prvotřídní servis včetně dostatečného vyžití pro nejmenší výletníky. Vzhledem k napjaté situaci se španělské ostrovy těší rostoucímu zájmu, protože slibují bezpečnou a poklidnou dovolenou bez jakýchkoliv omezení. Užívat si můžete s celou rodinou v hotelech s bazény, masážemi, sportovním zázemím i společenskými akcemi. Neunikne vám žádný animační program či ranní rozcvička u bazénu anebo tematické večery.

Na obou ostrovech se ohřejete už od dubna až do konce října, kdy teprve končí sezóna. Nároční klienti mohou vycestovat v hlavním období, kdy teploty šplhají až závratným výškám a nehrozí, že byste si neužili sluníčko či přijeli neopálení. Za návštěvu rozhodně stojí i tamější restaurace s pravou španělskou atmosférou a nabídkou místních lahůdek, jako je světoznámá paella.

Dovolená ve Španělsku přesně pro vás

Na míru šitou dovolenou najdete například na www.newtravel.cz, kde jsou k dispozici dostupné termíny a hotely od různých cestovních kanceláří. Podle filtru si sami určíte, co od své dovolené očekáváte, jaké vybavení pokoje požadujete a co nesmí v hotelu či penzionu chybět. Na výběr máte i různé délky pobytů, typy stravování a pokoje. Mnoho z nich je situováno směrem k mořské hladině, jiné nabízí pohled do udržovaných zahrad. Sledujte aktuální nabídku a vybírejte dovolenou za nejlepší peníze!