Zvířecí vzory a kožená saka, aneb podzim přichází s módními novinkami

Rozhodli jste se chodit lépe oblékaní? Nebo jen toužíte svůj šatník obohatit o kousky, které jsou aktuálně v módě? Možností, co si pořídit, máte celou spoustu. Aktuálně svou pozornost upněte hlavně na zvířecí vzory a kožená saka, která hlásí svůj comeback. Populární byla hlavně v devadesátých letech, kdy na televizní obrazovky vstoupil kultovní seriál Přátelé, nyní se s pompou a kladnými ohlasy navrací. 

Zvířecí vzory neutichají

Začněme však zvířecími vzory. I když se mezi námi najdou jejich odpůrci, více je těch, kteří zvířecím vzorům velice fandí. A nelze se tomu divit – vždyť umí outfit dokonale zkrášlit, vyladit, zdokonalit a dodat mu šmrnc. A to nemusí být jen na oblečení, ale také na módních doplňcích nebo botách. 

Letos na podzim neprohloupíte, pokud se rozhodnete investovat do bot se zvířecím motivem nebo kožené peněženky, která ponese krokodýlí motiv. I kožené tašky mohou mít náznak zvířecího vzoru, minimálně rýhování připomínající krokodýlí srst.

Kožená saka neutrálních barev

I když to letos na podzim bude hlavně o pestrosti, do módy vstoupilo také něco pro milovníky neutrality. Jak už bylo zmíněno, jeden trend hlásí svůj očekávaný comeback. Je jím kožené sako, případně koženkové sako, které nosila například postava Rachel Greenové v kultovním seriálu Přátelé. Právě od ní se můžete inspirovat po stránce kombinování tohoto netradičního kousku oblečení. 

Kožená saka si sice můžete koupit i v pestřejších barvách, ale nejlépe uděláte, pakliže sáhnete po tradičním hnědém nebo černém modelu. To je doslova evergreen na poli módy.

Ledvinky stále v kurzu

Pokud však nechcete za nic nového utrácet a chcete vytěžit z toho, co už vlastníte, nemusíte se bát vytáhnout ledvinku. Tradiční, drobná ledvinka je také výkřik devadesátek, ale současná generace si ji natolik oblíbila, že s módy pravděpodobně ještě nějaký ten pátek nevyskočí.