Černý pátek – dejte vědět o akcích, slevách a snížených cenách

nálepky

Z anglického originálu se Black Friday chytil v České republice a spousta firem sází na jeho propagaci v jedenáctém měsíci za účelem posílit vánoční prodeje. Mohlo by se zdát, že vzhledem k obrovským nákupům k Vánocům to není potřeba, podle psychologie člověka ovšem lépe působí více různých motivačních nástrojů, proč utrácet peníze. A přeci lépe zní velké slevy než povinné nákupy k Vánocům.

V Americe se termín Black Friday používá již od roku 1961 a jedná se o neformální název pro den, který následuje po americkém svátku Díkůvzdání. V rámci oslav Díkůvzdání se používal den poté právě pro označení hustého silničního provozu, marketingová oddělení ho začala propagovat s neuvěřitelným propadem cen, což se v kombinaci s blížícími se Vánocemi náramně osvědčilo.

Způsoby, jak dát vědět o slevách

Valí se to ze všech rádií i televizních reklam a funguje to dobře. Jenže když během cesty do práce slyšíte o více než dvaceti Black Friday výprodejích s úctyhodně vysokým procentem slevy, začne vás to spíše než motivovat k nákupům nudit a obtěžovat. V autě i při sledování televize ale mluvené slovo s obrazem dohromady funguje skvěle, jenže když jdete po ulici, sedíte v restauraci, vybíráte schránku anebo chcete být jednoduše originální, nabízí se i jiná řešení.

Nálepky online

Parádním tipem jsou třeba nálepky, dají se totiž opatřit reklamním potiskem a stejně tak záleží pouze na vás, jakou výslednou podobu mu dáte. Samolepky lze spojit s logem firmy, procentuální slevou, alarmující kombinací barev, která doslova bije do očí a okamžitě zaujme. Omezovat se nemusíte ani tvarem či velikostí. Zkuste si sami vymyslet, jak takové samolepky uchopit a nechejte si je vyrobit u ověřené společnosti se silným tiskařským zázemím i léty praxe.

Hledáte-li poutavé samolepky pro výlohu své prodejny, do restaurace, obchodního domu či komerčních prostor, jsou řezané nálepky z plotrovou či monomerické fólie skvělou volbou. První zmiňované řešení vám umožňuje vytvořit přesné tvary, čísla, písmena i loga. Na výběr máte až dvanáct plotrových fólií v lesklé či matné úpravě. Díky nejmodernějším technologickým postupům vám tisk garantuje přesnost v každém detailu. Jestliže sázíte na barvy a samolepky vhodné pro polepení kanceláří, stánků, produktů a stejně tak firemní korespondence, pak sázejte na samolepky s barevným potiskem, kde opět získáte špičkovou kvalitu provedení za velmi atraktivní cenu. I tady je na vás, zda dáte přednost matnému provedení nálepky či sáhnete po trendy lesku. Nálepky se řežou do požadovaného tvaru pomocí takzvaného vykrajovače, aby si zachovaly svůj tvar a velikost. Kdo začíná s reklamou tohoto charakteru dříve, eventuálně chce oslnit intenzivnějšími barvami, udělá nejlépe, když zvolí výrobu nálepek s matným nebo lesklým ochranným laminátem.

Z pohodlí domova a bezpečně

Příprava a tisková data lze snadno nahrát a odeslat i z pohodlí domova, to znamená, že nemusíte vůbec nikam chodit a nastavíte si parametry online. Vyberete si snadno samotný typ nálepky, její formát, druh materiálu i barevné provedení. Nebudete-li si vědět rady, máte k dispozici přehledné a jednoduše sepsané pokyny k tisku, popřípadě je vám k dispozici centrum podpory a to formou telefonní linky, e-mailové korespondence či okamžitého chatu. Díky okamžitému zadání parametrů produktu se dozvíte i výslednou cenu za náklad v ekonomickém, standardním i expresním dodání. Dodávka zboží je zdarma při splnění daných požadavků, to znamená nahrání dat, jejich následná kontrola a zaplacení objednávky do předem nastavené doby. Jestliže jste s nálepkami zatím nepracovali, určitě vyzkoušejte jejich sílu a multifunkčnost. Stanou se součástí vaší propagace, protože jsou nejen velmi funkční, díky cílenému detailu zaujmou a hodí se po celý rok i v případě, když potřebujete více než něco propagovat schovat nějakou chybu.