Deskové výměníky pomohou optimalizovat výkonnost

Optimalizování výkonnosti budete vyhledávat pro mnoho technologických procesů. Deskové výměníky Alfa Laval se využívají hlavně elektrárnami, čistírnami odpadních vod, potravinářskými provozy a jinými zpracovatelskými a průmyslovými obory.

Lepší výkonnost díky výměníkům

Pokud hodláte vylepšovat výkonnost pomocí deskových výměníků ve vašem podnikání, lze se bez obav obrátit na certifikovaného prodejce švédské firmy Alfa Laval. Můžete se spolehnout na to, že vám budou dodány produkty s vysokou účinností, kde se předpokládá snadná obsluha a údržba. Kvalitní sortiment s dlouhodobou životností vám bude plně vyhovovat širokým rozsahem používání. Na výběr máte pájené druhy, kde se těsnění nahradí měděným či niklovým pájeným spojením. Výměníky tepla jsou tvořeny ze sad desek s těsněním, kdy posléze může dojít k jejich rozebrání, jelikož se stahují pomocí šroubů.

Pájený výměník obsahuje lisované profilované desky z nerezové oceli, které tvoří základ a nechybí jim výborná kvalita. Pevné spoje na styčných bodech se starají o vysokou odolnost proti tlaku a teplotám. I když se disponuje pouze omezeným prostorem, není problém s jednoduchou instalací. Rozebíratelné typy uplatníte při ohřevu, chlazení, při kondenzaci par, u solárních systémů apod.

Ozubená kola pro vaše potřeby

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete nutně sehnat některé strojní součásti? Nechte si je vyrobit podle vašich požadavků, postačí vám doložit aktuální výkresovou dokumentaci. Jednodušší strojní díly získáte i jako vzorový kus. K nejžádanějším službám se řadí výroba ozubených kol. Ozubená kola jsou velmi důležitou součástkou, protože díky nim se přenáší mechanická energie a otáčivý pohyb na místa v rámu stroje. Počítá se s různým zhotovením, ozubení se vyrábí jak šikmé, tak přímé, šnekové, kuželové, evolventní. Zuby se také různě zpracovávají, například broušením frézováním, navařováním, cementováním a laserovým kalením.