Oblečení do práce i na sport

pracovní oblečení velkoobchod

Hledáte-li kvalitní oblečení v moderním stylu pro své pracovníky, popřípadě sázíte na špičkové technologie, pak otestujte značku XFER. Ta je na trhu již více než patnáct let a stala se synonymem pro reklamní trička, mikiny, polokošile a další druhy oděvů. Za značkou XFER stojí stejnojmenná společnost s dvacetiletými zkušenostmi výroby reklamních textilů. Mimo jiné je lídrem distribuce firemních, sportovních oděvů a stejně tak oblečení pro volný čas. Vyberte si ideální módu pro své zaměstnání i volný čas, popřípadě oblečení na doma a užijte si maximální komfort i kvalitu jednotlivých materiálů. Výrobce totiž přesně ví, po čem zákazníci touží a neustále překvapuje novými variantami oblečení i použitím funkčních materiálů.

Pracovní oblečení, ve kterém budete vidět

Na stránkách www.xfer.cz – velkoobchod s oděvy a doplňky naleznete mimo jiné též lákavý výprodej na skvělé ceny. Nakupovat tak můžete z pohodlí domova a vybavit své zaměstnance kompletními oděvy pro práci v chladném počasí, ve skladu, v kanceláři i výrobě. Pracovní oděvy zahrnují trička, polokošile, kalhoty, šortky, blůzky, svetry i bundy, vesty, zástěry a košile. Na výrobu se používají odolné a stálobarevné materiály, čímž je zajištěn komfort při práci a ochrana kůže. Řada produktů je opatřena též reflexními prvky pro lepší viditelnost.

Vyberte si potisk či výšivku

Pracovní oblečení velkoobchod nabízí na lepší ceny, a navíc má pro své klienty služby navíc. Můžete se orientovat třeba na zakázkovou výrobu, což je nadstandardní služba a nabízí vám řešení pro splnění vysokých nároků. Požadavky jsou řešeny individuálně tak, aby je bylo možné splnit ve stanovém termínu. Kromě zakázkové výroby se lze domluvit též na potisku a výšivkách. Snadno si tak uděláte reklamu na tričkách, kalhotách či čepicích a taškách. Proto se obraťte na firmu i v případě, že hledáte originální reklamní potřeby pro své zákazníky. Kvalitní bundy s potiskem vašeho loga jsou skvělým poděkováním za spolupráci i reklamou pro váš vzkvétající obchod.