Místo v Ostravě, kde dělají hezká těla

Fitness Ostrava

V Ostravě existuje několik míst, kde můžete aktivně trávit svůj volný čas, formovat postavu, pálit přebytečné kilogramy a zlepšovat techniky vzpírání. Pak v Ostravě najdete jedno místo, jež vyniká několika benefity a učaruje každému, kdo hledá stabilní, špičkové zázemí. Místo, které není pouze posilovnou, ale umožňuje trávit čas na moderních badmintonových kurtech, popřípadě v crossfit zóně či na skupinových lekcích pod vedením certifikovaných trenérů. Takové místo skutečně existuje a bude velká škoda, když sem nezavítáte právě teď v zimě, kdy je potřeba budovat kondici na léto.

Kdo má raději svaly?

Fitness Ostrava vyniká širokým zázemím pro každého, kdo chce začít s pohybem. Najdete zde řadu strojů, od běhacích pásů, přes veslovací trenažéry, schody, stacionární kola až po orbitreky. Vše v moderním a jednotném stylu pro maximální komfort každého zákazníka. Na snadno ovladatelných strojích se dá skvěle zlepšovat fyzická kondice a tvarovat postava, což oceňují především ženy napříč všemi věkovými kategoriemi. Na největší cvičební ploše v celé České republice naleznete 220 posilovacích a kardio strojů. Prostory vyhrazené pro vzpírání jsou opatřeny zrcadly, takže můžete sledovat nárůst svalů a též provádění samotných cviků. Samozřejmostí jsou všudypřítomní trenéři, s nimiž lze sestavit tréninkový plán a pustit se do řízeného formování, hubnutí či nabírání. Dynamiku pak snadno natrénujete na běžecké dráze, jež je součástí kardio zóny. Přes čtyři tuny železa v jednoručkách slibuje úspěšné budování pořádných bicepsů, pevných zad a silných rukou.

Moderní crossfit

Fitko Ostrava dále disponuje plně funkčními šatnami i zázemím pro vedené lekce. Po Heat Ostrava si rádi odpočinete v infrasauně či soláriu. Pozadu nezůstává ani crossfit Ostrava, stále populárnější koncept cvičení s vlastní vahou a vybranými pomůckami vhodný pro úplné začátečníky. Jestliže ale nepatříte mezi jednotlivce v řadách, zkuste badminton Ostrava třeba formou dynamické čtyřhry. Přednosti fitness centra v Ostravě pak uzavírá milý personál a měření na špičkovém přístroji INbody, díky němuž budete okamžitě vědět, jak na tom jste s procentem tuku a vody v těle.