Jak zaručeně prodat nemovitost?

To je otázka, kterou se zabývá mnoho z nás. Často totiž sledujeme reality a říkáme si, proč některé domy doslova na spadnutí se prodávají mnohem lépe než moderní, zrekonstruované domy s výbornou adresou. Pokud také chcete patřit mezi šťastlivce, jež prodají svou nemovitost relativně rychle a samozřejmě maximálně výhodně, svěřte se do rukou profesionála, pro  něhož jsou reality denním chlebem.

Odborník na Moravskoslezský kraj

Reality Hlavenková patří mezi odborníky ve svém oboru, neboť se realitami zabývají již od roku 1999 a na svém kontě mají nejen úspěšné prodeje, ale také zkušenosti a odborné znalosti realitního trhu. Klíčem k úspěchu je přirozeně empatie, lidský profesionální přístup, vstřícnost a poctivost. Díky tomu vám reality nabízí seriózní prodej včetně kompletního servisu okolo. Co to znamená? V první řadě je to pečlivé zhodnocení a nastudování si celé dané nemovitosti. Před tím, než se odborníci pustí do focení fotografií k prodeji, nemovitost náležitě upraví a zkrášlí, aby působila maximálně útulně a vkusně. I to dělá svoje, věřte. Jen si sami odpovězte, zda byste se šli raději podívat na uklizený byt nebo snad bydlení, kde je nepořádek. Moderní technologie umožňují vedle fotografií zajistit též virtuální prohlídku, která přitáhne zájemce o vaši nemovitost. Následně je důležité připravit půdorys a vrhnout se na internetovou prezentaci s detailním popisem daného objektu či pozemku. Tento individuální přístup garantuje, že vaše nemovitost neskončí mezi ostatní tisícovkou inzerátů, ale získá si svého kupce. Samozřejmostí je totiž též zviditelnění vaší nabídky v online prostředí.

Když na prodej spěcháte

V takových případech často klesnete zbytečně s cenou nízko a přitom se dá pouze domluvit výkup nemovitosti za hotové Moravskoslezský kraj. To pro vás znamená okamžité peníze. Stačí si domluvit schůzku, ukázat nemovitost a počkat na ohodnocení. Moderní reality s lidským přístupem se zabývají též výkupem nemovitostí s exekučními dluhy či zástavním právem anebo v dražbě. Výhodou je, že v rámci Moravskoslezského kraje vám reality umožní zůstat v pronájmu.